Atari ve kasetleri?

Merhabalar efenim, İzmir ili içerisinde şu bir zamanlar çocukluğumuzda televizyona takıp oynadığımız atari konsolu-oyunu-zerzavatı ve kasetlerini satın alabileceğim bir yer var mıdır acaba?

İnternetten alışverişe pek güvenemiyorum da, şimdi bozuk mozuk çıkar, kargo gelmez vb...

soruya cevap olmayacak ama aslında onlar hep internette var oynamak istiyorsanız. bi kol alıp takın bilgisayara çatır çatır oynarsınız. uğraşmaya değmez.

  • bohr atom modeli  (21.12.16 00:00:41)
android telefona ya da tablete sahipseniz emülatör kurup rahatlıkla hepsini oynayabilirsiniz. detaylı bilgi için bir mesaj atmanız yeterli.

  • orkide ismet  (21.12.16 00:02:55)
teşekkür ederim ama televizyondan oynamak daha çok hoşuma giderdi. yine de en kötü bilgisayardan oynanabiliyorsa o da olur.

  • amabunuyapmayacaktin  (21.12.16 00:09:35)
Mozilla Firefox tarayıcısının "Firenes" diye bir eklentisi vardı, sayısız nostaljik atari oyununu bir tıkla tarayıcıdan oynamayı sağlıyordu. Eklenti hala aktif mi bilmem ama bir deneyebilirsiniz.

  • burka  (21.12.16 00:25:32)
bi tane raspberry pi al, içine emulator kur televizyona tak oyna. yada internetten 9999 in 1 kasetlerden bul atari al

  • masa penisi  (21.12.16 00:26:58 ~ 00:28:49)
1 milyonculara bakın efendim.

  • ergenpezeveng  (21.12.16 00:36:29)
bende var ama satmam :P
facebook'ta retro gruplar var. onları tavsiye ederim. bu işin dinazor abileri var hep. bir de www.commodore.gen.tr sitesinin çok naif bir forumu var. sürekli bir şeyler satanlar oluyor.

  • matrix  (21.12.16 00:38:21 ~ 15:33:40)