Televizyona bağlamalık bilgisayar önerir misiniz?

Selamlar.

Televizyon izlemekten bıktım. Televizyon akıllı değil, hdmi girişi olan panel. Ben buna bir bilgisayar bağlayıp, torrent'den yardırıp izlemek istiyorum.

Kablo ile internete bağlanabilen, torrent çalıştırabilecek, görüntü oynatacak en ucuz ve kolay seçen nedir? Bir de usb bağlanırsa, tadından yenmez.

Üstüme atar mısınız?

P.s. Türkiye'ye gönderildiği sürece her yerden alabilirim.

  • oguz altun  (20.12.16 10:44:47)
bilgisayardan ziyade mini pc çözümlerine bak derim, en tırt bilgisayarda bile ekran gibi ihtiyacın olmayacak detaylar olduğu için fiyatı düşük tutmak amaçlı donanımdan kısıyorlar. aynı paraya ekranı olmayan donanımı daha kuvvetli bir cihaz almak daha mantıklı.

windows işletim sistemli mini pc'ler bilgisayar deneyimi için ideal ama daha ucuz olsun diyorsan android işletim sistemli stick'ler de var. türkiye piyasasında çok seçenek yok, gearbest'ten en çok satılan ve olumlu yorum alanlara bir bak, bütçene göre bulursun.

www.gearbest.com
  • baba jo  (20.12.16 10:49:40 ~ 11:01:16)
baba jo'nun önerdiği seçenekler dışında, mini kasa ve anakart alarak, sığdırabildiğin ekran kartıyla fantastik çözümlere de gidebilirsin.
amazon.de aşağı yukarı her şeyi gönderiyor, alacaklarını belirlediğinde izleyerek buraya göre epey ucuza getirebilirsin.
mesela, şöyle bir kasa
www.amazon.deäuse-Fenster-schwarz/dp/B00UNJRBUU/ref=sr_1_20?ie=UTF8&qid=1482222047&sr=8-20&keywords=thermaltake+mini+itx
altta önerilen güç kaynağı vs. derken makul fiyatlı bir canavar toplayabilirsin:)
  • yalnux  (20.12.16 11:14:54 ~ 11:22:32)
  • kimlanbu  (20.12.16 11:38:25)
raspberry pi + open elec

  • masa penisi  (20.12.16 11:51:24)
100 - 200 tl ye android dongle lar var. ben aldım memnunum.

goo.gl
  • illegalstar  (20.12.16 11:59:51)