kız kardeşe yılbaşı hediyesi sorunu

selam eyyyy duyuru halkı.16 yasında liseli bir kız kardeşim var.genelde boyle hediye işlerine sıcak bakmam ama para biriktirip bana bişey almıs oldugunu öğrendim benimde alasım geldi :) ama ne alacagımı bilmiyorum.bi aktivitemsi bişey hediye etmek istiyorum ama nasıl olacak ve ne olacak bilmiyorum.siz olsanız ne alırsınız kardeşinize bir aktivite olarak

Süreli sinema biletlerinden alınabilir. Ya da sevdiği bir sanatçının yakın tarihli bir konserine bilet. Spor salonu üyeliği de olabilir.

  • hayde bre  (20.12.16 01:11:25)
Beraber günübirlik ama unutmayacağınız bi aktivite yapın, kayak mesela.

  • megalomaniac  (20.12.16 01:23:33)
hiç resim yapmayı bilmiyor fakat ilginiz var ise, bilmeyene bile resim yaptıran bir etkinlik

(bkz: studio masterpiece)
www.biletix.com
www.studiomasterpiece.com
  • freebird5406_2  (20.12.16 01:24:42)
Konser bileti alırsan tek bilet alma iki tane al. Tek giderse sıkılır. Ya birlikte gidin ya da arkadaşıyla gitsin

  • zencipanda  (20.12.16 01:46:31)
Motosiklet kapalı alan eğitimi.

  • manuel mandalina  (20.12.16 08:06:31)
Kaçış oyunu

  • cakabo  (20.12.16 09:02:49)
ay çok güzel öneriler gelmiş. ilgi ve alakasını sen daha iyi bilirsin; bayıldığı bir sanatçının konser bileti de olur, motosiklet kapalı alan eğitimi şahane fikir

  • fragile lady  (20.12.16 13:24:48)
tesekkurler hepinize motosiklet kapalı alan eğitimine karar kıldım

  • topraam  (21.12.16 00:40:05)