ankara da spor salonu tavsiyesi

iyi akşamlar,

ankara da düzgün spor salonları nereleri var ?

vamos diye bir yer buldum netten, baya iyi gibi ama fiyatları çok mu uçuktur?

Konum neresi? Vamos ehh 1200 1400 tl bandındadır. Ben panora macteyim 2000 üstü olması lazım ama baya iyi bence

  • Take it away honey  (19.12.16 22:50:48)
macfit mi ?

bunlar çok kalabalık oluyor diyorlar o yüzden hiç bakmadım.

bu verdiğiniz fiyatlar yıllık mı ?

konum olarak yenimahalle ye yakın olsa iyi, iş çıkışı arabayla geçeceğim, o yüzden 10-15dk lık mesafeler uygun
  • nucleon  (19.12.16 23:01:47)
Macfit değil onun daha kompleks olanı ama yenimahalle civarına alakasız olur diye düşünüyorum kentparkta mos var gezmeden anlamak zor bence vakit ayırıp gidin aynen yıllık fiyatlar

  • Take it away honey  (19.12.16 23:04:11)
Ankyra.

  • karacigerim vur kadehlere  (19.12.16 23:30:27)
anteras'da gymfit plus var 1500 civarı fiyat

  • gezegen olan pluton  (20.12.16 00:52:56)
Vamos is yerime 10 dk, is çıkışı gidince çok sorun olmaz o taraflar. Hem trafiğe takılmamis olurum.

Antares te uygun bana aslında, gündür nasıl bir yer? Avm de olan salonlar pek iyi olmuyor genelde ama?
  • nucleon  (20.12.16 08:52:45)
ankara'da sports international açık ara en iyisi.

  • babilbaligi  (20.12.16 08:55:37)
vamos üyesiyim. fiyatları ucuzdur ilkbaharda 1250tl ye abone oldum. Hizmeti de fiyatına göre. Ben sadece basketbol oynuyorum, diğer alanlarını kullanmıyorum. O yüzden hizmet hakkında fazla yorum yapmayım ama soyunma odaları dar ve duşları bakım istiyor. Havuzu bir ara kullanmıştım ve iyiydi.

  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (20.12.16 10:06:18)
vamosta kalabalık durumu ne acaba ?

aksam 5.30-7 civarı ve haftasonu için
  • nucleon  (20.12.16 18:24:27)