[]

izlemesi kolay çok heyecanlı film önerisi var mı?

babam karmasık fılm ızleyemıyor da, tutturmus ok heyecanlı bir film bul diye var mı hop oturup hop kaldıran
 
Haberler sfgjkş


  • megalomaniac  (19.12.16 22:07:23) 
aynı benim babam :D

white house down

daha sonra da london has fallen
  • king lizard  (19.12.16 22:12:15 ~ 22:12:39) 
the italian job

alternatif: turkiye gundemi, haberler +1
  • exlibris  (19.12.16 22:34:00) 
Warrior


  • siyah giyen adam  (15.03.17 01:12:26) 
@megalomaniac bu arada babama esprini söyledim 5 dakika güldü adamın sosyal medyayla alakası olmadıgından bu esprılere kopuyor:))


  • hopp  (15.03.17 01:15:36) 
Kingsman: The Secret Service


  • Hendrix'e tapan adam  (15.03.17 01:32:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.