[]

teknosa'ya gidip powerbank alacağım

önerisi olan var mı?

yoksa önüme geleni alayım mı?

max 100 tl

 
ben samsung 11300 lük olanını almıştım 100 tl ye bikaç ayönce. mutluyum


  • antik depresan  (18.12.16 14:41:31) 
ben xiaomi 10000 mah olandan kullanıyorum, memnunum. iphone 6s'i yaklaşık 2.5 - 3 kez tam şarj ediyor. şarj hızı, priz ile şarja kıyasla %15-%20 kadar daha yavaş.


  • gogu delen adam  (18.12.16 17:02:55) 
üzerinde çıkış amperi yazar. 1,5A olanlar standart kabul ediliyor işte. bilindik markalar almak yararına. ben sony almıştım, arkadaşım filips aldı memnunuz ikimiz de. 10000 lik almak en güzeli.


  • hasmetizm 2046  (18.12.16 17:27:35) 
İstanbul bilişime bak bence.
orda da var. çift girişlisini(hem telefon hemde pad'ler için) 75 tl ye almıştım geçen sene.

aha bu:
www.istanbulbilisim.com.tr
  • kedidir o kedi  (18.12.16 17:39:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.