[]

Ankara laptop tamiri

Melaba millet,
Çok acil olarak ankarada bir gün içinde Laptop ekranı değiştirip verecek ve ücreti kredi kartı ile alacak biryer biliyor musunuz? Pazartesi akşama yetişmesi gerekiyor
Çok teşekkür ederim


 
yer önerisi olarak değilde başımdan geçtiği için fikir önerisi olarak söylüyorum.

benim laptobun ekranı kırıldığında eve en yakın bilgisayarcıya gittim. 2-3 saat'e gel al dedi. kredi kartı ile ödesim diye sordum. fiyata %18 eklerim kabul edersen çekerim dedi.

bunlar ışığında halledebilirsin gibime geliyor. fakat yarın pazar her yer kapalıdır. p.tesi erken kalkıp işini halletmelisin.
  • belkider  (18.12.16 00:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.