Zengin olduğu halde bile kadınları çekmeyen tip

Ben oluyorum bu.

Bu aralar kadınlarda bir sorun mu var?

reset at kardeşim o zaman düzelir.

  • basond  (17.12.16 20:18:25)
@basond
reset tuşu nerde?

  • anonymice  (17.12.16 20:19:43)
fakirim hiç birini çekemiyorum kuş tutsan ağzınla neden bu kuş konuşmuyor derler

  • Dönmezer  (17.12.16 20:20:20)
zengin olduğun için zaten. biz fakirler çekiyoruz gayet.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.12.16 20:23:32)
Paralara kıyamıyorsan bişeye yaramaz. Yurt dışı seyahatleri yapıp sosyal mecralarda foto paylaşman gerek. Sıradışı bir hayatın olmalı. Para bankada duruyorsa bir boka yaramaz. Oturduğun semt falan da etkili

  • empedokles  (17.12.16 20:32:26)
oysaki geçen sene erikliye kampa gitmis her yerde fotolarımmı paylasmıs idim :(

  • anonymice  (17.12.16 20:40:21)
mülteci kampı değil dostum ergenlerin ulaşamadığı yerlere git mesela yarın bincen uçağa kıbrıs ta kollu makinelerde bi foto çektirecen aradığını bulursun o zaman sen anladın bence

  • Dönmezer  (17.12.16 20:42:05)
@dönmezer

kadıköy sahilde barbut oynarken poz versem?
  • anonymice  (17.12.16 20:47:14)
Sen zengin değilsin, bi araba satmayla zengin olunmaz. Erkeğin zengini harcamadan duramaz.

  • yaren  (17.12.16 21:21:15)
Obezite cerrahisi sorunu sil bari belki burdan kız düşer. Soruna cevap da o zaten bence. O parayla git spor salonuna yazıl.

  • bir ileti paylastim  (17.12.16 21:28:44)
zengine niye gelsin ki kadınlar. siz onları maddiyatçı aşağılık varlıklar falan mı sanıyorsunuz? paran dışında bir şeyin yoksa içerik olarak (tip ya da zeka ya da ikisi bir. gibi gibi) o parayla anca nusrette yemek yersiniz :)

  • matrix  (17.12.16 23:06:37)
İletişim kurabileceğin birini arıyorsan ve parayla etkileyebileceğini düşünüyorsan senin kafanda paracı biri çıkar karşına, ama sen de onu istiyorsun galiba, sevişmelik insan. Böyle duyuruya zenginim başlıkları açacak duruma geldiğine göre durumlar vahim.

Tavsiyem de paran olduğunu insanlara göster, inanılmaz işe yarar.
  • Apocalypse  (18.12.16 08:41:43 ~ 09:50:53)
bu aralar butun ulke depresyonda oldugundan olmasın

senin zengin kavramınla etrafındakı kadınların ki bir degıldır yoksa ferrarisi olan adama her turlu kadın bulur, evlenecek eglenecek vs vs
  • hopp  (25.12.16 23:28:52)
Ben zengin değilim, ona rağmen çekemiyorum. Zengin olsam hiç çekmem. Hiç uğraşmam yani.

Aaa, pardon... Sen şey anlamında... Ha özür özür...
  • yirmisantim  (25.12.16 23:36:36)
ben barlarda fink atarken altımda araba ya da motor, hatunlar kendiliğinden geliyordu. kaşar hatun her yerde kaşar yani. sen belki de düzgünlerine denk geldin hep.

  • _goddard_  (25.12.16 23:41:38)
Bu aralar belki sende sorun vardır.

  • zuppa  (27.12.16 20:12:18)