son aylarda herkesin akk'sinin çok erken bitmesi

nedir bu durumun açıklaması? bu kadar insan muzdaripse bu konudan ortada bir gerçek vardır diye düşünüyorum ama sebebi ne olabilir hakkımızı nasıl savunabiliriz?

bi ara şu muhabbet vardı ondan mı acaba
www.webtekno.com

  • norek  (17.12.16 02:37:33)
evde kimsenin bilgisayarı windows 10 değil kaldı ki benimki dışında lisanlı da değil işletim sistemleri. benimki de hem 8.1 hem de otomatik güncellemeler kapalı olduğu için güncel değil.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.12.16 02:39:49)
şu akk'ye düzenleme gelecekti o noldu acaba?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.12.16 03:03:30)
Aralık 2018'den sonra.

  • siz tek ben hepiniz  (17.12.16 03:07:20)
Video çözünürlükleri sürekli yükseliyor, eskiden web sitelerinin trafik maliyetleri vardı artık kalmadı, bazı web siteleri (haber, sinema vs.) siz hiç fark etmeseniz bile sayfanın bir köşesinde video oynatıyor, sayfayı açık unuttunuz diyelim, sürekli trafik akıyor. Kullanımımız aynı kalsa bile kota kullanımı artıyor.
Bunun dışında servis sağlayıcı kaynaklı bir hata varsa bi yorumum yok ona, ben rastlamadım.

  • mikro patlama  (17.12.16 03:23:19)
2 yillik taahhut bitmis gecenlerde 2 yil daha taahhut yaptik ttnet ile. Onceki 35 gb sinirsiz (boyle sinirsiz mi olur aq) idi ve 1 haftada doluyordu kota. Bildiginiz uzere 3 mbit'e dusuyordu hiz. Simdiki anlasmam 75 gb sinirsiz ve 20 gune kadar dahaniyor artik kota. Gerci eskisi kadar torrent vs. kullanmiyorum onun da etkisi vardir ama son yaptigim taahhut oncekilere nazaran hem fiyat hem de kota olarak iyi. Tavsiye ederim.

  • lionel andres  (17.12.16 03:50:54)