Tarafsız gazete arıyorum

Merhaba, aradığım gazete tarafsız olacak. Ama Sözcü gibi olmayacak. Sabah gibi olmayacak. Yani hükümetin her yaptığına evet ya da her şeye hayır demeyecek. Olgunlukla haber yapacak. Tetikçi olmayacak. Eskiden vatan vardı o da bir yöne geçmiş.

Hürriyet hiç olmayacak.

öyle bir gazete yok.

  • nrmnm  (16.12.16 21:41:47)
öyle bir gazete yok. ille fikir edinmek istiyorsanız 1 muhalif 1 yandaş alıp karşılaştırma yapabilirsiniz.

  • gkct  (16.12.16 21:51:41)
İnsanların olduğu hiçbir yerde tarafsızlık yoktur. Hepsini okuyup kenndiniz doğrulara karar verin.

  • her seye atarlanan adam  (16.12.16 21:58:51)
öyle bir gazete bırak türkiye'yi dünyada bulamazsın. her gazetenin öyle ya da böyle bir çizgisi olur.

  • doxanikee  (16.12.16 22:26:09 ~ 22:26:41)
alternatif medya düşünürsen zete'yi tavsiye ederim.

  • only the strong survive  (17.12.16 02:16:56)
Sorun yanlış değerlendiriliyor, tarafsızlık göreceli kavram ve tam tarafsızlık mümkün değil ama sıkıntı bundan farklı. Mesele Türkiye'deki gazetelerin tarafsız olmaması değil, gazetelerin tümüyle propaganda ürününe dönüşmüş olmaları.
Soruya yanıt olarak ben "normal" bir gazeteyi daha uzun yıllar göremeyeceğimizi düşünüyorum, çünkü talep yok, acıklı bir şekilde satış yapamaz ve batar.
Şu an en iyi alternatif yabancı basını takip etmek olabilir.
  • mikro patlama  (17.12.16 03:13:26)