hangi markadan kot pantolon alıyorsunuz?

1-2 sorum daha var.. düzenli kullandığınız bir kot pantolonun ömrünün geçme süresi ne kadar? benim 1-1.5 yıldan sonra işi bitiyor resmen.
ve son sorum mavi kot ceket altına siyah hariç ne renk kot pantolon önerirsiniz?

Mavi'den alıyorum. Memnunum . 1-2 yıl benim de maksimum

  • MiraTaurus  (16.12.16 21:17:27)
Max. 2 yıl giyiyorum ben de, bazıları 3-4 yıl.

Marka olarak; Jack&Jones, Fabrika, Pierre Cardin, Loft.
  • sorumatik  (16.12.16 21:17:27)
Kot Pantalonlar inanılmaz pahalanmış ya da bana öyle geldi.

Levis 2-2.5 sene götürüyor ancak 100 liralık mavi kotları 1.5 senede pert.pahalı ancak. Levis 501 öneririm ben
  • Mcfly  (16.12.16 21:18:21)
mavi - 2-3 yıl ortalama.

  • bohr atom modeli  (16.12.16 21:18:21)
Buz mavisi.

  • mandalina kokusu  (16.12.16 21:22:33)
Belli bir marka yok ama bacak arasi yirtildiginda terziye veriyorum, yama yapiyor. 3-4 sene giyiyorum oyle. (Bedenim degismezse)

  • kuehles blondes  (16.12.16 21:24:59)
Levi's 504, Lee Daren, wrangler, mavi.

Mavi'nin kumaşları biraz daha ince sanki, daha çabuk deforme oluyor.

Diğerleri kullanım miktarına göre değişiyor. 7 yıllık levi's 501'im var. Bu sene ağı zedelenmiş biraz.

Kış döneminde alırsan daha kalın oluyor kumaşları, yazın giyip giyemeyeceğine göre karar verip alabilirsin.
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (16.12.16 21:35:19)
Levis ya da wrangler alıyorum. 3 senedir yaz kış giydiğim levis kot sapasağlam. Made in mexico levisler çok daha kaliteli oluyor. Türk üretimleri dandik.

  • Cruyff  (16.12.16 21:40:00)
Kot ceket altına mavi renk hariç her renk pantolon giyiyorum. Kot üstüne kot sevmiyorum.vizon, gri, füme, siyah her renk olur bence.

  • curukturpkokusu  (16.12.16 21:46:47)
birkaç sene evvel siyah wrangler almıştım. yanlış ve sık yıkamadan dolayı rengi çabucak attı ama kumaşta hiç bir sorun yok, çok sık giyilmesine rağmen taş gibi hala. yıkamaya dikkat etmek gerekiyor ama.

  • loser blueser  (16.12.16 22:25:27)
mavi ama hiç memnun değilim. illa bir yeri yırtılmasına gerek yok, 1 sene sonra kalıp falan kalmıyor ağzı yüzü dağılıyor. öyle her gün giymiyorum ama yinede böyle oluyor. nedeniyse bir kesimi tam üstüme göre internetten sipariş veriyorum kapıma geliyor.

  • atalet momenti  (16.12.16 22:39:48)
13 senelik levisimi bile hala giyebiliyorum. Levis.

  • nax  (16.12.16 22:52:04)
Levi's, mavi giymeyi bırakalı çok oldu. Verdiğim paraya değmediğini anladım.
Ltb, koton, mango en çok buralardan alıyorum artık. Bu markaların daha güzel modelleri var hem de 25 liraya kot aldığımı biliyorum incecik yazlık bildiğin kot kumaşı. Levi's olanların hepsi aynı görünüyor gözüme.
Mavi zaten 1 senede 3 beden büyüyor.
2 sene giyiyorum nerden alsam da değişmiyor.
  • megalomaniac  (16.12.16 23:28:15)