internet ve tv hizmeti abonelikleri seçenekleri hakkında

merhaba,
22 aydır d-smart tv (sinema paketi) ve internet hizmeti alıyorum. 2 ay sonra sözleşme bitecek, sözleşme bitmeden son 3 ay içinde başka bir firmaya ve pakete geçebiliyormuşum. yakın zamanda tv ve internet hizmeti almış arkadaşlardan memnun olan varsa yardımcı olurlarsa makbule geçer.

ev telefonum yok. şu an 83.5 tl. ödüyorum dsmart'a.
tv ile çok işimiz yok, internet de normal hızlarda olsun yeter. ataşehir'deyim.

dsmart'ı ilk sene 16 mpbs demelerine rağmen 1-2 mpbs hızlarda kullandım, sözleşme var diye de şikayetleri takan olmadı. şimdi sorun olmasa da yaşanan sorunlar seebebiyle çıkış yapmak istiyorum abonelikten. nereye geçmeliyim?

Binada kablotv var mı? Ben teledünya + uydunet kullanıyorum. 61 lira ödüyorum.

50 mbps internet + üst paket + vizion sinema paketi var.
  • teknikekip  (16.12.16 15:32:33)
Merhaba ben evde superonline fiber kullanıyordum telefon hattımda Turkcell geçen ay bir kampanya yaptılar 31 Aralık'a kadar geçerli
linki gönderiyorum size
50 Mps hızında 75 AKK fiber internet
10 gb cebinize internet
1000 dk
1000 sms
turkcell tv aile paketi ( digiturk olmasına rağmen arada açıyorum sinema dizi ve belgesel kanalları oldukça kaliteli )
tüm bunlar 119 tl artı hattınız platinum oluyor istanbul'da filan yaşıyorsanız oldukça avantajları var platinum avantajlarından görebilirsiniz

Fiber değilde adsl filan alacaksınız 80 lira civarında bu yazdıklarım

www.turkcell.com.tr
  • melsam1967  (16.12.16 15:41:29 ~ 15:46:00)
Bence bir adet Teledünya internet + Netflix tüm ihtiyacınızı karşılar.

  • gozu acik sevisen yahudi  (16.12.16 15:52:49)
uydunet (50 mbps 250 GB AKK) + temel paket + vizioon sinema 76 lira eger 2 yillik taahhut verirsen, o kadar kullanmam diyorsan AKK'yi dusurebilirsin

25 mbps kullanirken 25, 50 kullanirken de 50 mbps aliyorum.
  • buzzlightyear  (16.12.16 21:02:43)