[]

macbook pro'da internet recovery problemi

öncelikle cihazı yeni(ikinci el) aldım ve cihazın içindeki her şey sıfırlanmış olarak geldi bana. internet recovery diye bir şey varmış sanırım şuan onu yapıyorum. cihazı açtım açılırken command+r tuşlarına bastım ve wifi şifremi girip cihazı açtım. ardından şu ekran(fotoğraf boyutundan dolayı ekleyemedim. başka bir yerden aldım ama bunun siyahı işte :D) yaklaşık 1 saat 45 dakikadır döne döne 01:00'lardan başladı, şuan 13:06'da. çok uzun bir süre değil mi şuan bir iş yapıyorsa? bunun sebebi nedir? neler oluyor? pcyi kapatıp açmaya korkuyorum. ilk kez mac kullanıyorum hiç tecrübem yok. bana yardımcı olacak varsa çok mutlu olurum.
 
Internet recovery de mevcut mac os kurulum dosyasini indiriyor. Aklimda kaldigi kadariylada 4 GB kadar. Yani senin internet hizina göre 1 gün dahi sürebilir.


  • VIPCH  (16.12.16 11:32:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.