Yılbaşı hediyesi sorusu

Sanırım 327. yılbaşı hediyesi sorusu ama konu biraz öznel olduğundan önceki duyurular pek işime yaramıyor.

Ofiste yılbaşı çekilişi yaptık ve bana eski ekip liderim olan, onun yüzünden başka ekibe geçmek zorunda kaldığım, haliyle aramızın pek de iyi olmadığı kadın çıktı.

Makyaja, seyahate epey düşkün birisi, evli, halihazırda her ay tonlarca makyaj malzemesi alıyor ve kimi zaman kendi aldıklarını bile beğenmiyor o yüzden çöpe atacağı bir şey almak istemiyorum.

Hediye limitini 30-50 tl arası belirledik, kadına mesaj verme kaygım yok, bir şekilde şu iş aradan çıksın istiyorum sadece.

madem cok da deger verdigin biri degil. kupa al gitsin. anlam ifade etmiiyor fazla ve kolay bir hediye.
www.tchibo.com.tr

  • exlibris  (15.12.16 21:49:04)
Hoş bir şal? Hiçbir mesaj vermiyor.

  • EyLüL Kizi  (15.12.16 23:31:02)