[]

Sakal üstündeki tüylerden nasıl kurtuluyorsunuz?

Bir kaç sefer ağda yaptırdım ancak ağda benim yüzüme zarar veriyo sanırım delik gibi izler bırakıyor, iplikle aldırmayı deneyen var mı? Hiç ip ile aldırmadım, Siz nasıl kurtuluyorsunuz beyler?
 
Ben jiletle alıyorum yıllardır. Bir yamuğunu görmedim.


  • zoghurt  (15.12.16 18:48:49) 
her türlü yöntemi denedim. ip ağdaya nazaran daha temiz oluyor, ağdadan sonra hep sicilce oluyor. en temiz yöntem lazer epilasyon. şimdi de ev için uygun olan lazer cihazından aldım ondan kullanıyorum, lazer gibisi yok çünkü.


  • trajikomix  (15.12.16 19:13:16) 
Cımbız kullanma. Watsons ve gratislerde uygun fiyata tek kullanımlık jiletler var kadınların kullandığından. Kadınlar bu jiletlerin tüyleri çoğaltmadığını söylüyorlar


  • powerpufgirl  (15.12.16 21:17:04) 
Makine ile alıyorum. Şu delikli uç sıfır alıyor.


  • hayde bre  (15.12.16 22:24:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.