Zayıflama basarı hikayeleriniz

Hepiniz mi fitsiniz yahu? Yok mu aramızda zamanın pattis simdinin filintaları? Biraz motivasyon ihtiyacı hasıl oldu. Su kadar zamanda su kadar kilo vermistim, temelde şunları yapmıştım dediginiz süreçler oldu mu? Absürd örneklere bile açıgm.Cinsiyetle birlikte alırsam çok hoş olur.

Duyurunun büyük bir kısmı dombili ya da patates vücutlu.

  • angelus  (14.12.16 22:22:36)
iki sene önce 96 kiloydum, 1 yıl az yemek yiyerek ayda 1-2 kilo vererek şu an 77 kg dayım, son 6 aydır hala az yememe rağmen bu kiloda kaldım ama inadım inat hedefim 72
yaş 37 , e

  • ravenudon  (14.12.16 22:22:59)
liseden mezun olurken 106 kiloydum. beğendiğim tshirt ve kotların hiçbirini giyemiyordum, kabinlere girdiğim andan itibaren sırılsıklam terliyordum, tshirt ve kot denediysem yerler ter damlalarıyla göl oluyordu ıykk. denediklerim olmayınca sinirden gözlerim doluyordu ve bir gün sonunda canıma tak etti.
tuzu ve şekeri kestim.
her öğünde 1 beyaz ekmek yemek yerine 1 veya 2 dilim tam tahıllı ekmek yedim,tabi ilk başlarda alışma sürecinde sınırı aştığım oldu.
her türlü aburcuburu kestim,tatlı krizlerinde 1-2 küçük dilim bitter çikolata veya kuru meyveler yedim.
öğünleri tam zamanında yedim.
fast food yemiyordum, ev yemeklerini de küçük tabaklarda yemeye başladım.
akşamları 45dk-1 saat yürüyüş yaptım.
dinle dinle,fazla zorlamadan kilo verdim. göbeğimde çatlaklar oluşmadı. 80 kiloya kadar düştüm.
  • MtKrt  (14.12.16 22:32:29)
27 erkek

Çok yeni bir süreç sayılmaz ama 3-4 yıl kadar önce 120 kilodan 5-6 ay içinde 95'lere bir süre sonra 88'e düştüm. Bu süreçlerde ortak olarak yaptığım şey kesinlikle şekere taviz vermemekti. O sırada tabi dozajı değişen spor yaptım genellikle koşu ve bisiklet şeklinde ama spor için kendimi çok kasmadım.

Aralarda gevşetip 99.9 u gördüm ama bir daha hiç 100 olmadım çünkü orası psikolojik sınırdı benim için. Ha fit değilim orası ayrı ama eski fotoğraflarıma baktığımda ben ne yapmışım kendime diyordum. Bir de boyum aynı olmasına rağmen herkes boyumun uzadığını düşünüyordu.
  • desktopu  (14.12.16 22:46:36)
Ben 2 sene önce hatta 3 sene önce 91 kiloydum. prntscr.com buradan da görüleceği üzere daha sonra aynada bir iki kere rahatsız olmamla birlikte artık abur cubur yemekten midem bulanmıştı. Tabi kızlar ile olan iletişim falan sıfıra yakındır artık. Sevgilimden de ayrılmam benim için son nokta oldu. Koşmaya başladım. 6 ay kadar karambole daha sonra bilinçli bir şekilde bir seneye yakın koşular yaptım. Bu sırada yemekten kadayıf tatlısı hariç tüm zararlı öğeleri çıkarttım çok sağlıklı gidiyordum. 82 civarına düştüm bu süreçte ve şöyle oldum. prntscr.com

Yavaş yavaş toparlarken biraz da vücut çalışayım dedim Shaun T. ile Insanity Workout yaptım biraz. O arada buraya kadar toparladı vücudum. prntscr.com

Salona falan yazıldım bir süre de vücut geliştirme ile ilgilendim ve sonuç bu oldu. prntscr.com

Şu anda 76 kiloyum ve tekrar koşulara başladım. 6 kilo verip tekrar kaslanmaya yönelik bir program ile devam etmek istiyorum. Fotolara takılmadan attım zaten herkes tanıyor artık :D Umarım birilerine ilham kaynağı olur. / 25-Erkek
  • gozu acik sevisen yahudi  (14.12.16 22:47:15 ~ 22:47:40)
@gözü açık sevişen yahudi

tipsizken yüzünü gösterip kas yığını olunca saklaman da efsaneymiş ha dfghjklşi.
  • sen git ben geliyorum  (14.12.16 22:52:21)
Sene içinde 10 kg oynuyorum lan, 83-93 arasında. Yazın iş yoğunluğu var, sadece ellerim çalışıyor maalesef, fırına pattesli tavuk veriyoruz yiyoruz dükkanda, kilo alıyorum, kışın iş durgun, vakit bol, karda bisiklete bindim gezdim bir saattir, döndüm brokoli+tavuk patlatıcam birazdan, elimde kaju yazdıklarınızı okuyup gülüyorum.
Kilo vermek zor değil lan, kastan kaybetmemek zor. O da ağırlık kaldırıyorsun dinlenmene dikkat edip, oluyor.

  • kargn  (14.12.16 23:08:16)
Lise sonda yaklasik 5 ayda 108 civari kilodan 79,5 kiloya düştüm. Az ama sik yiyip her gun yaklasik 1 saat yuruyus yaparak basardim bunu. Tabi seker, hamur isi de yoktu tabi. Aksam altidan sonra en fazla yogurt filan yiyordum bir de. Son 5 sene icinde en fazla 90 oldum simdi ise 81 kiloyum. 22E

  • dusunemedim  (14.12.16 23:57:08)
105ten 79a indim 1 yıla yakın zamanda 2011 2012 döneminde. 185 boyum var. Sonra 85 kg oldum. Şimdi 90 kgyim. Bulk dönemine giriyorum bazen bazen yag yakımı amaçlı çalışıyorum. 2011den beri sporla ic iceyim 2 yıl iş dolayısıyla uzak kaldım sadece. Son bir senedir aksatmadan haftada 4-5 gün salondayım. Günlük 150 gr civari protein alıyorum 3-4 aydır. O sebeple 90 oldum zaten. Su kış biraz daha hacim kazanıp bahara doğru yag yakimina gecmeyi düşünüyorum.

  • karacigerim vur kadehlere  (15.12.16 00:16:55)
karatay diyeti'yle verdim ben. 82 den 67 ye düşmüştüm şu an 70 civarıyım
cinsiyet: erkek

not: bu diyeti düzgün bir şekilde uygulayan herkes kilo veriyor.
  • toua tokuchi  (15.12.16 00:37:11)
22/e

Saat sekizden sonra yemiyoruz!
Abur cubur yok!
Geri kalanlarla aç kalma, ye.
Spor yap!
Zayıfla, bu kadar.

Şu an 72 kiloyum, zamanında 95-85 çok gördüm.

Bu arada boy bilmeden kilo istemen absürd, bunu bilesin.
  • Apocalypse  (15.12.16 00:38:07)
Fast food u kestim, pilavı makarnayı unlu mamulleri kestim. Fit olmadım ama çevremdekiler yarın gitti diyorlar

  • gazozailacatmauzmani  (15.12.16 02:41:26)
yalnız neden zayıflayanlar hep erkek:/

  • art vandaley  (15.12.16 03:37:04)
Kilit noktalar sunlar:

Gunde en az 2 litre su.

Karbonhidrati hayatindan cikar.

Gunde en az 20 dakika yuruyus. En olmadi plank, dambil, squat gibi ev icinde gunde 30 dakikani ayirarak yapabilecegin hareketler.

Ekstra olarak limonlu su, yesil cay gibi seyler de yardimci olur.
  • halitkin  (15.12.16 10:16:04)
şu anda dombili olsam da bir iki yıl önce bayağı sağlam kilo vermiştim, yaklaşık yirmi kilo falan totalde. karbonhidratı şekeri falan kesmemiştim ama sıkı biçimde sınırlandırmıştım. en büyük fark, hayatıma sporu sokmamdı.

cins: erk.
  • knight of cydonia  (15.12.16 10:18:49)