[]

30 derece evde çok fena titriyorum ama ateşim çıkmıyor, neden olabilir?

2 saattir biraz grip gibiyim sadece.
dün çok iyiydim. gece uyumadan önce ağlamıştım sadece.
uyandığımdan beri başımda feci bir ağrı var ve hiç böyle üşümedim sanki.
geçmiyor, ateş de yok. neden olabilir?

 
Titreme soğuğa karşı verilen bir tepkidir. Titremek için ateşin yüksek olması gerekmez. Zayıf düşmüşsünüz belli ki. Daha kalın giyinmeyi deneyin. Çok sıcak olmayan bir duş alabilirsiniz.


  • dissendium  (14.12.16 22:23:02) 
Enerji veren seyler yiyin


  • compumaster  (14.12.16 22:25:45) 
Önce dusa gir,çıkınca sıcak bitki çayı iç,sıcak su torbası varsa ayaklarinin altına koy ve battaniyenin altında yatıp dinlen.
Geçmiş olsun.

  • brnbrs  (14.12.16 22:41:56) 
duş, battaniye, sıcak ev, çorba, bitki çayı, ilaç +
sadece üşüme, çok şiddetli vücut ve baş ağrısı devam...
bulaşıcı tuhaf bir hastalık başlangıcı olmasından tırstım.
  • la lykia  (14.12.16 23:00:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.