ne almalı ?

ocakta bebekleri doğacak çifte yılbaşında ne alsam güzel olur ? bebek haberini aldığımda minnoş spor ayakkabısı almıştım.

bebek ayakkabisi cok güzel bir hediye ama cok kullanilmiyor genelde. en güzeli biberon gibi malzemeler, ellerinde varsa bile ikinci, ücüncü bir biberon da lazim oluyor hep. bunun disinda sesli, renkli bebek oyuncaklari, bebek agladiginda ve susmadiginda o oyuncak ilgisini cekip susarsa seni hep güzel anarlar.

  • emrahday  (14.12.16 17:27:20)
Bebeklerin el ve ayaklarının izini çıkarmak için kalıplar var, onlardan alabilirsiniz.

  • peggy  (14.12.16 17:35:15)
bebek ayakkabısı ve biberona katılmıyorum. bebek ayakkabısı hiç giydirmedim, sadece anne sütü içtiği için de biberon da kullanmadım.
yeni doğan çocuğun uzun zaman oynayacağı oyuncak oyun halısıdır ya da düğmelerine basınca ses ve ışık çıkartan şeyler çok dikkatlerini çekiyor. öyle bir şey de alabilirsin.

  • sta  (14.12.16 17:50:58)
bebek bezi al. en çok ihtiyaç.

  • efruz  (14.12.16 17:52:37)
Neden illa bebege bir sey almalisin ki? Anne-babaya guzel bir atki bere takimi da alabilirsin.

  • kuehles blondes  (14.12.16 17:53:39)
@kuehles illa bebeğe bişey alayım derdinde değilim böyle bir dönemden geçen çiftin de ihtiyacı olan bişey olabilir mi benim düşünemediğim diye sorayım istedim.

  • denef  (14.12.16 18:01:11)
sakinleştirici asdsf :D şaka şaka
stres atmaları için bir konser bileti?

  • matilda  (14.12.16 18:16:30)