Nasılsınız?

sb.

tek başıma kalıp uyumak istiyorum ben mesela. kış uykusu gibi. ama işte olmuyo maalesef.

Fena değil ya. Yarına yapmam gereken mekanik kriko hesabı var. Onunla uğraşıcam şimdi.

  • dissendium  (13.12.16 22:13:59)
Merhabalar. Hayata karşı nötrüm açıkçası. Mutlu ya da mutsuz, iyi ya da kötü değilim. Normalim işte.

Mümkün olsa da upuzun bir uykuya dalsanız uyandığınızda birçok şey değişmemiş de olabilir, daha kötüye de gitmiş olabilir. İşin kötüsü siz hiç müdahale edememiş olacaksınız. Daha kötüye gittiyse, belki bir şeyler yapabilecekken siz yapmamayı tercih etmiş olacaksınız. Üstelik uyandığınızda o yaşanılan anlarda orada olmadığınız için her şeye uzak kalacak, tam olarak anlayamayacaksınız. Uyandığınızda siz yine aynı siz olacaksınız, o da var.

O yüzden uyuyarak kaçarak değil de, baş etmeye, üstesinden gelmeye çabalarsanız bence her şey daha güzel olur.
  • amenable  (13.12.16 22:39:10 ~ 22:40:01)
ben de kis uykusuna yatmak istiyorum. yani bircok sey hissediyorum ayni anda cogunlukla daha mod dusurucu seyler ama kolumu kipirdatamiyorum o yuzden care kis uykusu.

  • tiredpanda  (14.12.16 00:42:40)