Fotograf makinasi lens secimi

Canon eos m var 18-55 standart lensi vardı kırıldı ikinci el uygun fiyata 22 mm orjinal lens buldum iş görür mü nerde kullanabilirim iç mekan portre genel

22 mm ile portre olmaz, manzara olur, mimari çekiyorsanız dar iç mekanlarda faydalı olabilir. Manzara olur. Başka da bir şey olmaz. Portre için 50-85 mm aralığında bir şey iyi olur.. Canon 50 mm 1.8 lens hem uygun fiyatlı, hem portre için tatlıdır.

  • kobuzchu kiz  (13.12.16 21:06:17)
22mm eos m'i at cebe gezdir moduna sokar. ışık başarımı iyi bir lenstir. tek kusuru çektiğiniz objelere biraz daha yaklaşıp, yakından çekmeniz gerekir. fiyatı çok uygunsa öneririm.

  • son barkod okuyucu  (13.12.16 21:26:26)
22 mm'nin makro ve manzara çekimi enfes. DPreview.com'da da örnek fotoğraflara bakabilirsin. Fiyatı da uygunsa kesinlikle almaya değer.

  • razvan rat  (13.12.16 21:48:41)
ic mekan, manzara, sokak fotografciligi icin ideal. klasik fotografcilik kaidelerine gore portre lensi degil ama deneysel olarak portre de cekebilirsin. reverse olarak makro da takilabilirsin.

  • enaz3kedi  (13.12.16 22:55:00)