[]

Apple genius randevu

Bu adamların sisteminde değişiklik falan mı oldu? Eskiden 1 hafta sonrası için (yani haftaya pazartesiye) randevu alabilmem gerekiyordu, şimdi hala 12-18 haftasını gösteriyor.

gece 12'de açılmıyor mu yeni slotlar?


 
her gün sabah 10 gece 10 arası saat başı açılıyor.


  • klassno  (13.12.16 00:08:54) 
her 15 dakikada bir aciliyordu birkac hafta oncesine kadar.


  • fakyoras  (13.12.16 00:11:05) 
peki hangi gün için açılıyor? 1 hafta sonrası için açılmıyor heralde artık? bu hafta 18 ine kadar dolu gösteriyor çünkü.

nasıl iş anlamadım
  • bonjurkes  (13.12.16 00:13:06 ~ 00:13:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.