[]

Şampuan önerisi

Son zamanlarda uzaması yavaşladı saçlarımın

Bunun içi alabileceğim en iyi şampuan nedir?
Şu an migrostayım burda loreal, dove, syoss, schwarzkopp glis, panten, elidor, clear, head shoulders, gibi markalar var. Fiyatlar da 5-15 tl arasında değişiyor. Her marka kendini önemsiyor övüyor haliyle. Bunlardan hangilerini önerirsiniz?

Şayet önereceğiniz marka bunlardan biri değil de pahalı bişeyse ve bunlarla kıyas olmayacak kadar iyiyse nerde satılıyorsa gidip onu da alabilirim. 50 tl ye kadar çıkabilirim.

 
Loreal kullanıyorum uzun zamandır. Şampuan tek başına çare değil bence, bakim sart.


  • melengich  (11.12.16 12:40:31) 
Alpecin sampuan. Al bunu. Nette satılır.


  • mobydick  (11.12.16 12:47:26) 
organix, gratis'lerde var

s-media-cache-ak0.pinimg.com
  • gmzo  (11.12.16 13:08:21) 
tresan ürünlerini de tavsiye ederim.


  • hakim oynayin dedi  (11.12.16 13:51:48) 
priorin şampuan eczanelerde satılıyor. fiyatı 20 küsür olması lazım. dökülmeye birebir. onun dışında %100 hindistan cevizi yağıyla 2 haftada bir bakım yaparsanız çabucak toparlanır.


  • mohito  (11.12.16 14:55:01) 
organix hindistan cevizliye basladim ve kisa surede dokulmem azaldi farkettim. bu sampuan 40 kusurlu bi fiyatta.
onun disinda lorealin beyaz sise kirmizi kapakli olani guzel.
priorin oneren var cok iyiymis dokulmeye denemedim.
diger ikisinin fiyatini bilemiyorum.
  • tiredpanda  (11.12.16 14:56:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.