[]

Arabayı arkama park edip çıkmama engel olan adam

Şimdi ağzımı bozmak istemiyorum. Arkadaşın birisi arkama park etmiş aracı ve ben çıkamıyorum. Gece acil bir şey olsa demekki ortada kalacağız. Araba mahallenin aracı değil, adamı nasıl bulurum bilmiyorum. Nasıl hallederim bu işi? Sabahta orda olursa yandık.
 
Kamyon değilse 6-7 bulup kaldırmayı deneyin.


  • Cruyff  (10.12.16 01:33:17) 
aracın ön tarafında orasında burasında telefon numarası yazmıyorsa zor, ancak çekici çağırarak yada bir ihtimal alarmını çaldırarak.


  • killerbee  (10.12.16 01:33:30) 
Şeytan diyor kır camını indir el frenini bırak öyle.


  • six packsiz  (10.12.16 01:43:16) 
şeytana uyarsan suçlu sen olursun, polise çektirirsen arabanın sahibini uğraştırmış olursun (amaç da bu zaten). ama polis aracı çektikten sonra eve gidip yatma, kendi arabanı çıkar ki polis bir işe yaramış hissetsin.


  • harzem  (10.12.16 03:49:36) 
155i ara. Gelip çeksinler.


  • babilbaligi  (10.12.16 05:21:41) 
Ara gelip çeksinler yavşağın arabasını.


  • teritori  (10.12.16 08:06:34) 
Polis cozuyor bu işleri. Önce plakadan araç sahibini arıyor sonra çektiriyor.


  • dieselsingle2  (10.12.16 11:28:46) 
Son durum ne peki araç çekildi mi


  • karabela  (10.12.16 13:46:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.