bugun bostanci metroda koca yasli sisko dunya

sarkisini soyleyen bir cocuk vardi. aynen hayallerimdeki gibi bana sarki soyleyen erkegi buldum sanirim. simdi nasil bir yol izlemeliyim acaba ulasmak icin?
kadikoy yonunde metro beklerken soylemeye basladi oncesinde islik otturuyordu.

sayin triedpanda

sizi gorunce mi bu sarkiya basladi yoksa zaten bunu mu soyliyordu?
  • kosun lan mevzu var  (09.12.16 19:34:04)
gene bin metroya bozuk para atarken ufak kagida numarani yaz,onu da at.

  • basubadelmevt  (09.12.16 19:36:19)
ben de sizi gördüm sanırım. işte hayallerimde kadın bu dedim.

  • humat  (09.12.16 19:36:35)
@kosun lan mevzu var
beni gorunce basladi tabi ki?
@basudelmevt
bozuk parayi nereye atiyoruz?
@humat
siz misiniz nerden bilecegim kulakliginizi tarif edin?
@j r r tolkien hayrani
dusunuyorum
  • tiredpanda  (09.12.16 20:20:03)
ben şarkı söyleyen çocuğum demedim. sizi gördüm dedim. şarkı söyleyen çocuğu da gördüm sizi de gördüm. üçüncü kişiyim... sizi görünce "işte hayallerimdeki kadın bu" dedim. fakat siz şarkı söyleyen çocuğa bakıyordunuz... acaba o an bir başkası da beni görüp "işte hayallerimdeki erkek bu" demiş midir?

  • humat  (09.12.16 20:25:16 ~ 20:25:35)
@humat
ben ona bakmiyordum yanlislik olabilir mi aksine bakamadim? onume bakiyordum ve raylara.

  • tiredpanda  (09.12.16 20:26:47)
pardon yanlış oldu o zaman.

  • humat  (09.12.16 20:28:03)
bu kiz hummata mi yaziyor yoksa sarkici cocuga mi anlamadim beyler

  • kosun lan mevzu var  (09.12.16 20:28:50)
@kosun lan mevzu var
bana bakip koca yasli sisko dunya soyleyen cocuga?

  • tiredpanda  (09.12.16 20:29:49)
@kosun lan mevzu var

hummat kim? humat'tır o. valla ben de anlamadım. bu kız bana yazıyor galiba. aslında o da beni gördü ama görmedim diyor. ayrıca çocuğa baktığını da gördüm tiredpanda. aynı nickin gibi yorgun yorgun bakıyordun hem de.
  • humat  (09.12.16 20:34:06 ~ 20:34:39)
pardon hunat ayrica yukarda tried panda yazmisim zaten

daha da yazmiyorum buraya

selam
  • kosun lan mevzu var  (09.12.16 20:36:25)
bilgiler yetersiz geldi. öğrenci olma ihtimali mi daha yüksek yoksa öğrenciliği bitirmiş birine mi benziyordu mesela? öğrenci gibiyse bindiği durağa yakın kampüs falan var mı? indiği durağı gördünüz mü? indiği durağa yakın kampüs falan var mı? ya da belirleyici bir şey taşıyor muydu?

  • windowsguvenlikduvari  (09.12.16 21:54:59 ~ 22:02:20)
@acemi
galiba totalde durum bu

  • tiredpanda  (09.12.16 22:13:00)
@windowsguvenlikduvari
yanlis gormediysem ayni okulun duraginda indik 2 kere aktarma yapip ogrenci gibiydi

  • tiredpanda  (09.12.16 22:14:08)
akbil nasıl öttü peki? öğrenci ötüşü müydü?

  • windowsguvenlikduvari  (09.12.16 22:21:22)
@windowsguvenlikduvari
ya ne yalan soyleyeyim hic dikkat etmedim :( kendisi buraya uyedir belki dedim hatta

  • tiredpanda  (09.12.16 22:22:52)
o zaman falcıya falan gideceksiniz.

  • windowsguvenlikduvari  (09.12.16 22:24:46)
Acı konuşacağım.

Senden daha yakışıklı/zeki/piç/zengin/sevdiği (birini seç) birini bulmuş.

Sevgili olmuş veya olmak üzere
  • KaraSakall  (09.12.16 22:27:26)
@windowsguvenlikduvari
muhtemelen gidecegim
@KaraSakall
oyle olmus olabilir belki de haklisiniz
  • tiredpanda  (09.12.16 22:36:42)
Çocuksa pedofiliye girer diye gireyim.

Takip edecektin, tenhada kıstıracaktın, hiç bilmiyosun.
  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (10.12.16 01:37:34)