arrow hakkında soru spoiler

spoiler içerir *******************************************************************************************
flash - dc legends de var biraz

5. sezon 9u izledim ilk. bratva hakkında soru da sormuştum hatta

www.eksiduyuru.com

sonra 8e bkayım dedim. flash supergirlle crossover olmuş. onların dizlerinde sanırım hikayenin öncesi var.

merak ettiğim sara palm bunlar gerçekte öldüler. dc tomorrowsta da snark buz atan adam öldü. Sara filan nasıl yaşıyor, diziler birbirine paralel gitmiyor mu? 2 kere öldü diye biliyrum arrowda. daha önce de sormnuştum sanırım bunu.

7. bölümde en son bratva vardı ve kaslklı bir adama karşı axvaşıyordu tam yakalamışken kaçtı. 9da da promete var. Bratva ve o adam olayı noldu?

seyretmediğmi bir bölüm mü var, uzaylıların geliş sahnesi sanırım?

Uzaylılardan sonraki bölüm işte 9. bölüm. orda da devam etmemiş arrow. supergirlin kaçıncı bölümü? benim baktğım bölümlerde göremedim.

  • Cursed Chico  (09.12.16 18:19:20 ~ 18:19:59)