haşlanmış yumurtanın mide bulandırması

bir tek bende mi var? sebebi ne olabilir? sadece 1 tane yersem sorun yok(tabii tek yediğim şey haşlanmış yumurta olursa yine oluyor) ama birkaç tane yediğimde yanında bir şeylerle beraber tabii yine, midem yanıyor ve bulanıyor hafiften, gaz yapıyor bir yandan. fikirlerinizi bekliyorum.

normal
rafadan veya kayısı yemeyi deneyin
biraz daha katılaşmamış haliyle
bi nebze daha iyi
  • interview with the vampire  (09.12.16 16:15:01)
hadi ya, sebebi ne ola ki. yarım pişmiş yumurta da çok tiskinç geliyor bana.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.12.16 16:15:37)
kokusundan ötürü diye düşünüyorum ben
gerçek sebebini bilmiyorum malesef

  • interview with the vampire  (09.12.16 16:17:25)
Ben bir tane yiyince bile bulanıyor, kokusunu sevmiyorum.

  • köstebek kurabiye  (09.12.16 16:19:38)
Bende de oluyor o. Zaten 2den fazla da yiyemem. Üzerine pul biber filan ekleyip yanında domates, salatalık, yeşillik yiyince güzel oluyor ama, öyle seviyorum.

  • fraise  (09.12.16 16:20:36)
7 tane yemişliğim var, sorun yumurtada değil, sende.

rafadan falan ye, ne bileyim.
  • babilbaligi  (09.12.16 16:23:35)
haşlanmış, kırılmış her türlü yumurtadan tiksiniyorum.
bir tek omlete katlanabiliyorum.

  • supermatik  (09.12.16 16:26:32)
zaten birkaç tane yenmez ki yumurta? 1 tane, hadi bilemedin 2 tane yersin. birkaç tane yemek garipmiş.

  • sir gawain  (09.12.16 16:28:07)
Bende de var, yiyemem. Bir süre kuzenimde kaldım geçen ve habire haşlıyordu. Yiyebilmek için karabiber, tuz, toz sarmısağa buladım. Ekmekle birlikte ve her yumurta lokmasını neredeyse hap gibi çayla yutarak yedim.

  • aychovsky  (09.12.16 19:00:31)
çoğu kişi yerken sıkıntı çektiklerinden bahsetmiş ama benimki yedikten sonra oluşuyor, yerken bir problem yok. yedikten sonra mide yanması, gaz ve bunlara bağlı hafif bulantıya sebep oluyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.12.16 19:16:31)