Parfüm yanında tasıma

Parfümümün bir kısmını yanımda tasımak istiyorum. Bunu neyle yapabilirim?Bunun icin bir sey vardı da ufak, adı neydi unuttum. Bir de bu alete parfümü doldururken kokusu ucar mı ana şisede? Eger öyle bi ihtimal varsa yapmıcam.

hocam ben gittigidiyordan aldım, aldığım gibi çöpe attım parfümü kaçırd aktı gitti.

sonra istiklal caddesinde gratis, watson falan onlara sordum, oradan flomar a yönlendirdiler hiç birinde bulamadım derken, açık parfümcü buldum

gittim envayi çeşit vardı 10 ml falan olabilir boyutu, şimdi kapları falan büyük ama almadan önce inceledim.

birincisi vidalı olacak. yani cam tüp kısmı vidalı olacak. ikincisi ben dış kaplarını attım. foto istersen onu da atardım. demek istediğim görerek inceleyerek al, kaçırdımı parfümler ziyan oluyor.

vidalı dediğim kola şişeleri nasıl vidalı kapak bunlarda böyle, altında silikon contası da var kırılmadığı sürece kesinlikle kaçırmaz, ikincisi cam olsun. 7.5 liraydı tanesi.

birde dış boyutlarına aldanma, parfüm koyulan tüpün dışını binbir boyuttta binbir çeşitte yapıyolar, açıp bakıyosun içinde ki tüplerin boyutu hep aynı.

www.dhresource.com

vidalı dediğim üstteki gibi yani

attığımda şu

ae01.alicdn.com
mcdn01.gittigidiyor.net

buna parfümü daha dolduruken çat etti roket gibi attı tepeyi her yer parfüm oldu. yani bu sistem çok sağlıksız.
  • killerbee  (09.12.16 13:45:29 ~ 13:52:15)