[]

Booking.com Rezervasyon Hakkında

Bir rezervasyon yaptırdım önümüzdeki hafta için.

Gelen mailde şu iki ibare var:

1) Prepayment
You will be charged a prepayment of the total price at any time

2) "Cancellation policy
You will be charged the total price if you cancel your booking.
Any cancellation or modification fees are determined by the property. You will pay any additional costs to the property.
Cancellation cost

From now on: € 38.88

This reservation can not be cancelled free of charge. "


Ben bu adamlara kartımı vermedim, nasıl parasını alacak ki benden? Hiç anlam veremedim şu an. Prepayment dediğinin de gittiğimizde kesilecek bir ücretse miktarı ne kadar onu da bilmiyorum.

Öylesine mi yazılmış bunlar?

 
İptalsiz rezervasyon yaptınız belli ki, prepayment dediği ön ödeme, herhangi bir zamanda çekilebilir diyor. Kart vermeden ücretsiz iptal olmayan rez yaptırıldığını bilmiyordum ama otel çekmeye çalışırsa ve çekemezse size mail gelir kart tanımlayın diye, tanımlamazsanız rezervasyon iptal olur muhtemelen.


  • whoosie  (09.12.16 11:56:08 ~ 11:56:24) 
who anlatmış
prepayment ön ödeme senden ön ödeme alamayınca rezervasyonunu iptal edecek.
bugün yarın mail gelir.
  • basond  (09.12.16 12:00:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.