Almanyada yaşayan bir arkadaş var mı?

bir konuda yardım gerekecek bilgi alma mahiyetinde..

4 ay öncesine kadar yaşamış olan işine yarıyorsa yanıtlaybilirim

  • KidLazer  (09.12.16 09:05:51)
teşekkür ediyorum arkadaşım,
bizdeki bim ve şok gibi almanyada bulunan discount marketlerden bir ürün soracağım. halihazırda orada olan birisi olsa daha iyi olur..

  • zaka4alka  (09.12.16 09:12:25)
ben varım ürün neydi?

  • burya  (09.12.16 09:53:03)
Ürün bir kaç yıl önce gelen bir el kremi..
Böyle sıvı sabun gibi üzerinde basma mekanizmasi olan büyük bir kutudaydi.. unilever'in ürünü..
Ürün kışın catlayan ellerime cok iyi geldi ve uzun zaman da kullandım..
Fakat bir kaç ay önce bitti..
Ayni ürün olmasa bile benzer bir ürün vardır diye umuyorum..

Unilever'in bilindik markalarinda o nitelikte bir krem bulamadim türkiyede..
Bir de böyle büyük markalar discount marketler için kaliteli fakat markasiZ ürünler üretiyorlar bu da o kategoride bir kremdi..

Sizden ricam marketlre gittiginizde bir de bu tarife göre incelerseniz belki birinde denk gelir.. kremin kutusunun resimlerini de atacağım..

Şimdiden teşekkürler
  • zaka4alka  (10.12.16 00:53:59)
i.hizliresim.com

Ürün bu.. bu vatandaşa benzer bir şey bulmayu ümit ediyorum?
  • zaka4alka  (10.12.16 01:02:48)