Çok sevip de sevilmemek ve arkadaş olarak kalmak

Zamanla çok sevdim,aşık oldum.Açıldım unutamadığı birisi varmış,seni çok seviyorum arkadaş olarak kalalım dedi,tamam dedim.Her konuştuğumuzda daha çok aşık oluyorum ama onu kendimden uzaklaştıramıyorum.Napayım lan ben ölüyorum , yardım edin.(derdini gibeyimciler gelmesin)

İletişiminizi kesin,daha iyiye gidecektir her şey. iletişimde kalırsan acabalar yer bitirir adamı.Ceketini al ve çık.

  • basubadelmevt  (08.12.16 22:39:02)
üstteki cevaplar +1
başta zor gelecektir. önce 3 gün konuşmayacağım de 3. gün konuşacak gibi hazırla kendini. 3. gün gelince bir bahane bul konuşma. sonra 5 gün sonra konuşacağım de 5. gün geldiğinde bir bahane bul konuşma. böyle böyle bakmışsın zaman geçmiş sendeki uyandırdığı hisler de giderek azalmış ve bitmiş.

  • bass solo take one  (08.12.16 22:43:10)
o salakmış, sen daha salak.

  • goodz  (08.12.16 22:45:05)
kadin istemiyorsa zorlamayin. ters teper.

hayatinizdan cikarin. arkadaslar hakli.
  • e haliyle  (08.12.16 22:57:52)
10 sene sonraki halin olarak söylüyorum üstteki yorumları ciddiye al.

  • mirty  (08.12.16 22:58:41)
konuşmaya devam et ve tecrübe et. bi daha aynı hatayı yapmazsın.

  • false pretension  (08.12.16 23:59:42)
Biraz iradeli olun. Sizden önemli degil ya, kimse de vazgecilmez değil. Kimseyi bu kadar hayatin odak noktası yapmamalı.

  • cabiday  (09.12.16 00:11:41)
Uzaktan sev. İlla ki hayatında olmak zorunda mı? Biz hep uzaktan sevdik kardeş, onlar hep başkalarıyla mutlu oldu.

  • mandalina kokusu  (09.12.16 10:57:40)
iletişimi kesip, içini soğutman lazım. ve başkasına aşık olman.

başkasına aşık olamıyorum diye ağlama. bunu çalıştıkça gelişen bir kas gibi düşün ve diğeriyle asla görüşmemen gerekiyor. sigara içmek gibi düşün. 1 kez içersen devam edersin. 1 kez görürsen zihnin seni eskiye götürüverir.

özetle: arkana bakma. ileri şekilde devam et.
  • füt  (09.12.16 11:01:01 ~ 12:57:12)
Arkadaşlar herkes kaç kurtul falan demiş ama hanımefendiyle aynı yerde çalışıyoruz.Napam , nerelere gidem...

  • TheDifference  (09.12.16 20:24:18)
yukarıdakiler +1
istifa edebilirsin bu da seçeneklerin arasında bana kalırsa etmelisin de (nitekim ben ettim fena da olmadı yani), hanım abla ama seni kaybetmek istemiyorum falan diyebilir yapacak bişi yok artık.

  • selam  (09.12.16 20:48:29)
uzak dur.sil at.

  • sen git ben geliyorum  (10.12.16 16:05:55)