Ben bu adamlari nerden buluyorum vol 948594589494

Efendim olay soyle gelisti. Biz bu adamla daha dun aksam internetten tanistik. Hastanedeyim, annem yogun bakimda dedi. Ben de, annen yogun bakimdaysa burda benle neden konusuyosun diye sordum. Kafam dagiliyo en azindan, surekli dusununce daha kotu oluyorum diye cevapladi. Ben de bunu teselli etmeye calistim, sohbet ettik biraz. Bugun biraz daha konustuk. Bana diyo ki; bu aksam eve gidicem ustumu degistirmeye, 1 haftadir hastanedeyim zaten; sen de uygunsan bir kahve icelim mi? Dedim senin annen yogun bakimda, beklemek daha dogru degil mi? Yine ayni cevap; kafam dagilir diye dusundum, zaten evde duramiyorum falan filan.

Simdi size soruyorum, ben baya baya inanmistim annesi hasta diye. Yalan soylemis olabilir mi? Boyle bir adamla gorusulup, bu adamdan hayir gelir mi? Gercekten samimi oldugunu dusunenleriniz var mi aranizda az da olsa? Yahu ben cok mu safim?

Ne hastası doktoru kim vs sorsaydın dağılırdı bence. Yalan söylemiş bence

  • sutlu nescafe  (08.12.16 17:26:01)
muhtemelen yoğun bakımdaki annesi değil hanımıdır, internet süper bi yer, herkes her şeye dönüşebilir.

  • kargn  (08.12.16 17:27:14)
eve gelince de "bi sevişelim, kafam dağılır" der.

ağır sallamış, ama numara ortaokul yıllarının numarası.

p.s. eşim 2 gün yoğun bakımda kaldı, bişey lazım olursa diye birine anons gelirse dinle demeden tuvalete bile gidemedim. nereye kahve içmeye gidiyor? 2 günde 10 kere girdim yanına. yoğun bakım öyle bişey değil.
  • babilbaligi  (08.12.16 17:28:11 ~ 17:32:58)
Yoğun bakımdaki hastaları beklemeye gerek olmuyor genelde. Bir sorun olursa biz sizi ararız diyorlar. Çünkü yoğun bakımda refakatçiler olmuyor. Hastanın ihtiyaçlarıyla direkt hemşireler ilgileniyor. Yine de siz bilirsiniz.

  • dissendium  (08.12.16 17:29:54)
bu adamlar her yerde yav, bence asıl soru sen nasıl bu kadar saf olabiliyorsun olmalı. no offense.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.12.16 17:29:58)
@proletarier; insan boyle bir seye annesini alet etmez diye dusundum

  • balpolen  (08.12.16 17:31:09)
albert camus yabancı aklıma geldi. Niy yalan söylediğini düşündüğünü anlamadım.

  • Cursed Chico  (08.12.16 17:39:52)
Yalan söylese nolur? Yatıp kalkacağın adamın annesini bilsen nolur bilmesen nolur..

  • _goddard_  (08.12.16 17:51:46)
Annesi hasta bile olsa herif bildiğin parazit, ne desen kafam dağılır diyor. Sende iş yok gerçi, kafanın dağılmasını istiyorsan kafan dağılana kadar duvara vur diyemiyor musun?
Bildiğin olta atmış sana düşerse hesabı.
Hala şu palavraları yutan kadınlar varsa başlarına ne gelse müstehaktır.
Buna inanan saf değil bildiğin aptaldır, kusura bakma.
  • xaxxbczczaaxax  (08.12.16 17:52:03 ~ 17:55:40)
Çünkü aç, bir kadınla flört etmek bazen hayatta insanın içini kıpırdatan en güzel şeylerden biridir, çiçek sevmek gibi, her kadının içinde küçük bir kız çocuğu vardır bunu görmek gerekir..

  • psmstc  (08.12.16 18:06:17)
başlığa cevap; internetten.

adam tabi ki yalan söylüyor yani. internetten tanıdığın bi günlük adamdan nasıl bi dürüstlük bekledin ki sen? ilginç.
  • elorelia  (08.12.16 18:07:56 ~ 18:08:14)
Büyük ihtimal doğru söylemiştir. Sen sohbete karşılık verince niyeti değişmiştir.
Ayrıca benim annemde hastanede yattığında 24 saat yanında durmadım, babam kaldı, teyzem kaldı vs.

  • etna  (08.12.16 20:16:49)
Ayrıca selamlarima karşılık veren birini ben niye bulamıyorum :(

  • etna  (08.12.16 20:17:44)
gömlegine kahve döküp fotog. sana yollayıp duygu sömürseymiş daha iyiymiş

  • bhdrydn  (01.01.17 22:58:31)