[]

Kolay Hamburger Tarifi

Verir misiniz? Yarım saatte halletmelik.
 
www.youtube.com
Bu tarif şahane, karamelize soğan uzun sürüyor ama siz sadece soğanı halka halka doğrayabilirsiniz öyle de güzel oluyor

  • i am a legal alien  (08.12.16 14:48:04) 
@i am a legal alien, soğan sevmiyorum zaten inceliyorum.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.12.16 15:05:15) 
marketten köfte harcı al. migros'ta satılan güzel. kıymaya 1 çay bardağı suyla ekleyip yoğur, 1 cm kalınlığında avuç içini kaplayacak burger yap, fırında 25-30 dk 250 derecede pişir. fırından çıkınca üzerlerine çedar peyniri koy, sıcağıyla erisin. sonra burger ekmeği, domates, marul, turşu.


  • what the fcuk is a kardashian?  (08.12.16 16:09:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.