sekssiz aşk olur mu? aşksız seks olur mu?

sb.
yaşı 30 ve yakınları kişiler için
edit: hangisi olur hangisi olmaz onu da yazın

Oluyor mesela şu anki ilişkimde seks yok Adnan Ziyagil- Bihter Ziyagil tadında gidiyoruz baya ciddi olay.

  • gozu acik sevisen yahudi  (07.12.16 21:37:40)
Seks yapmak için aşık olmayı bekleseydik bir belki iki insanla sevişirdik. Hayat kadınları yada kerhaneler olmazdı etrafta.

Seks olmadan aşkta platonik aşktır sadece.
  • Crowley  (07.12.16 21:44:04)
aşksız seks olur.

sekssiz aşk da bir yere kadar olabilir.
ama devamı gelmedikçe o aşkın beslenip büyüyebileceğine inanmıyorum.
  • blatta hiberna  (07.12.16 21:45:54 ~ 22:03:44)
Olur.

Edit: İkisi de.
  • köstebek kurabiye  (07.12.16 21:53:14 ~ 21:54:37)
Sekssiz aşk olur ama iki tarafa da acı verir, zor olur. Digeri baya baya olur, hatta arada degisiklik olur:)

  • balpolen  (07.12.16 21:57:51)
olmaz

  • cekilmis gayfe  (07.12.16 22:08:53)
Aşksız seks oluyor ama sekssiz aşk olmuyor bence. Yakın iki arkadaşım sekssiz aşklarından dolayı ilişkilerinde ciddi problemler yaşıyorlar mesela.

  • BuddyGuy  (07.12.16 22:12:11)
Aşksız seks güzel olur. İlki mallık oluyor.

  • karacigerim vur kadehlere  (07.12.16 22:29:37)
30 ve yakın kişiler zaten cevapları biliyor, sen naapcan cevapları onu de.

ikiside olur.
  • selam  (07.12.16 22:49:45)
sekssiz aşk çok sağlıklı olmasa da Türkiye'de ikisi de olur. Her şey olur. İnsan doğasına ters dediğiniz şeyler de Türkiye'de normal mesela. Öyle işte.

  • rodriguez2  (07.12.16 23:15:21)
Sekssiz ask kalp agrisi yapar, asksiZ sex de bas agrisi. Sagliga her turlu zarari var.

  • thewizardofearthsea  (08.12.16 00:22:20)
60 yaşından sonra sekssiz aşk olabilir de öncesi için sıkıntı.

aşksız seks ise oluyor. tavşan gibi çiftleşiyor insanlar.
  • zgrydn  (08.12.16 01:04:23)
İlki olmuyorsa eğer ikincisi olur, canın yanar güzel kardeşim.

  • _goddard_  (08.12.16 01:55:44)
Bence kadınlar daha hassas düşünüyor yani aşksız seksin çok da tatmin etmediği düşüncesindeyim en azından etrafımdan gördüğüm bu şekilde, ama kesinlikle sekssiz aşk olmaz, seks aşkın harcı gibi yoksa tuğlalar bir arada durmaz, bizi birbirimize bağlayan çok önemli bir etken.

  • giselle  (08.12.16 02:04:02)
Aşkın tek amacı seks. Doğamız bu, hormonların "aşk" denen olguyu icat etme sebebi seks ve üreme içgüdüsü.

Sekssiz aşk çok zorlama olan ve iyi gidiyor gibi görünse de vücudun zamanla reddedeceği bir şey. Sekssiz aşklarda bol bol mastürbasyon olur.

Hem seks yapmayan hem mastürbasyon yapmayan kişilerde de hormon eksikliği olan "aseksüellik" vardır. Bunlar zaten doğal seleksiyon sırasında üreyemedikleri için genlerini de aktaramazlar.
  • harzem  (08.12.16 08:08:42 ~ 08:09:40)
aşksız seks olur. örnek, arkadaş ortamında yeni tanıştığınız biriyle sohbet ilerler, kafalar güzel olur. hadi bize gidelim dersin. gider sevişirsin. sonra aramazsın.

sekssiz aşk olabilir de olmayabilir de. Bu soru 30 yaşındaki kişinin geçmiş seks deneyimiyle yakından ilgilidir. seks konusunda çok tecrübeli iki 30'luk için sekssiz aşk olmaz. Seks konusunda çok tecrübesiz, hatta hiç tecrübesiz iki kişi için sekssiz aşk olur. bal gibi olur hem de. Seks konusunda bir taraf tecrübeli bir taraf tecrübesiz ise orada işler karışabilir. tam cevap vermek zor.
  • humat  (09.12.16 18:50:14)
neden olsun ki bu kadar güzel bir sey varken. sekssiz aşktan bahsediyorum.

aşksız seksi denemedim. su anki yargılarımla benim için olamaz, sevdiğim beyden baskasına erkek olarak bile bakamıyorum sacma bir sekilde. belki de oluyordur bilemem.

tabii ki bu yargılar herkes için farklılık gösterebilir.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (09.12.16 18:56:55 ~ 19:00:00)
Birincisi olmaz. Ikincisi her turlu olur. normali ikinci bence.

  • bim tribi  (09.12.16 22:08:09)