15 milyon tl

Hadi biraz eglenelim.Cogunuzun ceyrek aldıgını varsayarak 15 milyon tl vurursa biletinize naparsınız? Direk yatıs mı? Calısırmısınız?Ne tür isler yaparsınız? Hangi arabayı,laptopu alırsınız?

güneş enerjisi sektörüne yatırım yaparım

edit: geç kalmışız :(
  • freebird5406_2  (07.12.16 17:44:58 ~ 19:33:20)
Yurtdışı.net

  • humblebirth  (07.12.16 17:45:14)
Bi mercedes en iyisinden, arabanın içinde planımı yaparım

  • mezarkabul  (07.12.16 17:46:20)
öncelikle 7-8 daire. eşe dosta bir miktar para.
ardından gez dolaş türkiye ve dünyayı.

  • m e b  (07.12.16 17:46:50)
Yurtdışı hemen.

  • gozu acik sevisen yahudi  (07.12.16 17:50:42)
Yurtdisi :( +1 bye bye turkiye

  • tiredpanda  (07.12.16 17:50:48)
Eşe dosta zırnık koklatmam, anneme en güzelinden bi ev, kardeşlerimin yurtdışında master yapmaları veya eğitim almalarını sağlamak.

Hukuk okuyan kardeşe ofis,
Gastronomi okuyan kardeşe restoran.

Gerisini de gayrımenkul ve ticaret ile değerlendiririm.
  • la rana  (07.12.16 17:51:41)
komple bankaya atarım. ayda 120-130 bin faiz gelir. onunla geçinirdim

  • cekilmis gayfe  (07.12.16 17:51:45)
Ailemin borclarini oder, 2 sene daha calismaz dunyayi gezerim. Sonra ailede herkese bi araba :D ardindan buradaki afgan multeci arkadaslarima yardim ederim ailelerini getirebilsinler diye.
Multecilere ucretsiz olacak almanca kursu acarim.

Yunanistanda 1 ev, avusturyada da dag koyunde bir ev alirim. Bir de tabi viyana'da da. Ama dag evi oncelikli. Gol kenarinda ya da gole yakin olacak. St wolfgangda olabilir mesela.
Bir de ufak tefek seyler var ama onlari saymiyorum. Laptopum 8 yillik, onu degistirmek vb gibi.
  • kuehles blondes  (07.12.16 17:54:30)
dolar alir bir sene beklerim.

  • partizan  (07.12.16 17:57:24)
büyük bir kısmını şehit ailelerine , kimsesiz çocuklar derneğine, tema ve eğitim vakfına bağışlardım.

  • jamswety  (07.12.16 18:30:47)
eşin dostun borçlarını kapatır 1er milyona annem-babam-kardeşim ve kendime gayrimenkul alırım. kalan 10 milyon'un 1 milyonunu çocuklar ile uğraşan bir vakıfa bağışlarım. 5 milyonunu bilişim, reklam ya da enerji sektöründe bir projeye yatırırım. 1'er milyon ile iki ayrı sektöre yatırım yaparım. kalan 2 milyonu nakit olarak tutarım.

  • brakgn  (07.12.16 18:32:56)
ben minibüsçü esnafından, otobüslerden, taksicilerden ve trafikten tiksindiğim için bağdat caddesine hayrına tramvay yaptıracaktım ama geçen baktım kilometre maliyetleri ile benim hayaller tutmuyor.

büyük ihtimalle ev almam, çok pahalı. kiracı olsam evi alacağım parayla 30 sene oturuyorum istediğim yerde, param bende kalsın sıcak sıcak. oyşh.

araba kullanmıyorum ama bmw 2002 çok hoşuma gidiyor temiz güzel bulursam 2 tane alırım, trafiksiz yer olursa keyfine binerim ama asıl alacağım araç helikopter ve zodyak bot olur, istanbul'da deniz ve hava yolu ile yol alırım, özellikle havadayken millete sülalem raad yazılı el ilanları fırlatırım, akşam trafiği başlayınca yandex navigasyona girip yıl olmuş 2016 hala karadan mı gidiyonuz lan sefiller yazarım.

laptop olarak en hafifini alırım, malum helikoptere biniyorum, yanımıza alıcaz ağırlık önemli.

son olarak;
çalışırım, hem de hiç olmadığı kadar zevkle çalışırım. yıllık izin yazarım kendime mis gibi, telesekretere de "karayiplerde tatildeyim, az bekle lan ölmedin yahahah" diye kayıt atarım.
  • azizakin  (07.12.16 19:15:54)
Tüm borçları kapatıp ailemin geleceğini garanti altına alırım önce. Anne ve babamı emekli yapıp gayrimenkul satın alırım en güzelinden. Araba da aynı şekilde. Güzel bir iş kurana kadar kalan parayı işletip kuracağım işin sektöründe büyümeye çalışırım. Mütevazi bir hayat sürerim. Lüks, gösteriş, ihtişam aşırıya kaçmadan illaki olur ama öyle günümü gün edip parayı çarçur etmem.

Hayallerimiz bile fakir anasını satiyim :(
  • Arthur Dayne  (07.12.16 19:50:21)
Once dunya sex turu yaparim, ewet siğ bir insanim ama inanin butun erkeklerin aklindan buna yakin bisey gecer, sonrasinda bir taxi plakasi alir, zevk olsun diye iyi bir arac secer, milletin parasiyla canim istedigi icin taxicilik yaparim, dedigim gibi siğ bi insanim:)

  • alttaraf  (07.12.16 20:00:48)