Evde eş ile yapılacak aktivite hobi? Zor dönem içerir

Başarısız 2 tüp bebek denemesi yaptık şimdi ise yeniden basliyacaz tedaviye, akşamları yada haftasonu yapabileceğimiz eşimin ruhunu dinlendirecek stres alacagimiz hobi aktivite arıyoruz. Puzzle boyama gibi şeyler aklıma geliyor tüm tavsiyelere açığım.

Spor yapin
Hem stresle basa cikmasina yardimci olur hem de mutluluk kaynagi olur. Tup bebek denemesi sirasinda yatak istirahati var biliyorum ama o zamana kadar yapin

  • la noix  (07.12.16 16:11:38)
playstationda oyun oynayın en güzel kafa dağıtma bu. rocket league alın beraber oynayın.

  • suwat  (07.12.16 16:13:09)
Taş boyayabilirsiniz,pinterestten bakarsanız çok ilginç ve güzel çalışmalar var.

  • archery  (07.12.16 16:28:16)
Evde oyun konsolu varsa birlikte guitar hero oynayabilirsiniz. Hele vr gozlugu varsa daha sukela olur.

Onun disinda lego creator serisi alip yapabilirsiniz. Vw camper modeli var mesela tam basina oturup saatlerce yapmalik.
  • halitkin  (07.12.16 16:29:13)
evde yapmalık değil ama geocaching ilginizi çekebilir.

  • orange coffee  (07.12.16 16:43:13)
himm, oncelikle gecmis olsun ve basarilar diyelim :)

*birer sinemia karti alip sehrin degisik degisik sinemalarinda film izlemek.
*kesinlikle pinterest hesabi acip abidik gubidik diy projeler yapmak.
*evdeki kirik dokuk tamirsel isleri halledin. iyi gelir. feng sui hesabi.
*evdeki fazla esyalari atin. bu da birlikte yapilacak bir is ve ruha iyi geliyor. ayrica yeniye yer acmak iyidir. yeni burda bebek oluyor ^^
*cicek ve bahcecilik isleri. saksi alin, toprak alin. cicek ekin dikin. sukulent alin, teraryum tasarimi yapin.
*satranc, tavla, okey oynayin. yeni bir seyler ogrenmeye calisin. kafayi yormak da iyidir. go ogrenmeye calisin mesela.
*bir ukulele alip birkac ninni ogrenmeye calisin. ukulele basit bir enstruman gorece. sesi de cok tatlis.
*orgu orun. erkekler de orer.
  • jimicik  (07.12.16 16:43:47)
yoga yapın birlikte. ben de gideceğim tüp bebeğe.

  • for day to break  (07.12.16 16:46:59)
Bence de yoga yapın, arada gülme krizine girebilirsiniz uyarayım :) alıştıktan sonra dinlendirici etkisini hissedersiniz.

  • megalomaniac  (07.12.16 17:01:01)
yoga demeye gelmiştim, demişler :)
couple yoga yapın. hem eğlenirsiniz hem de ciddi ciddi üzerine düşerseniz bedenen ve zihnen çok yararını görürsünüz.

  • ofelia  (07.12.16 18:00:15)
evde hayvan beslemiyorsanız bence bir kedi, köpek sahiplenebilirsiniz. hem eşnizin kafası dağılır hem de uğraşacak yalnız bırakmayacak bir can olur. :)
çok sıkıntılı bir dönemimde böyle düşünmüştüm ama imkanım olamamıştı maalesef.

  • saclarimdaki papatyalar  (07.12.16 23:57:17)