Alarm müziği önereceğim

m.youtube.com

Ben bununla uyanıyorum, çok iyi de güzel de oluyor yani, denemenizi tavsiye ederim. Teşekkürler

Ben bunu duysam uyanmam, hayallere dalarım. Üstelik benim günlerim böyle güzel uyanacak kadar kadar mükemmel değil. Günlerim mutlu uyanışları hak etmiyor yani. Bende bu duygu çok ağır basıyor ya, mutlu değilsem kitap bile okuyamıyorum. Halbuki oku işte daha mutlu olacaksın, az da olsa... ama yok. İlla o karamsarlığın içine mutlu anları sığdıramıyorum. İlginç...

  • _goddard_  (06.12.16 01:56:28)
müzikli alarm sevmiyorum ben. alarm, alarm gibi olmalı. ancak sabahları şu tarz dinlerim: soundcloud.com bisikletle sağlıyorum ulaşımımı. sabah şu müzik kulağımda cehenneme de gidiyor olsam keyif alırım herhalde.

hah bir de bu, eskiden uyandıktan sonra hazırlanırken bunu dinlerdim: www.youtube.com (sesi kısın biraz, gece gece küfretmeyin bana)

yani uyarılmam gerekiyor benim. klasik müzik olmaz. yoksa debussy ile güzel uyunur, satie ile tatil sabahı keyif kahvesi içilir. gönderdiğin müzik de aynı şekilde, iyi gider o tür sabahlarda. ama onun dışında uyanırken insan biraz rahatsız da olmalı bence. soğuk duş da keza iyidir.
  • philus  (06.12.16 02:16:09 ~ 02:36:18)
www.youtube.com

normal günlerde bununla uyanıyorum, tavsiye ederim.

ama çok uykusuz kalacağım bir geceyse ve asla uyuyakalmamam gerekiyorsa üç alarm falan kuruyorum yine de her ihtimale karşı.
  • blatta hiberna  (06.12.16 02:23:08)
ben bunu işitsem kaba etimi diğer yana devirip daha derin uykucuklara dalarım.

  • setra  (06.12.16 03:41:32)
Sanah bunu duysam intihar ederim.

  • sckxyss  (06.12.16 08:22:16)
alarm dediğin böyle olmalı, kalkınca insanı dans ettirmeli.

www.youtube.com
  • babilbaligi  (06.12.16 08:42:01)