[]

buzdolabının kapağı kendiliğinden kapanmıyor, ne yapılabilir?

içinden bir şey alınca hafiften ittiriyorum ancak kapanmıyor. yani arada 2-3 cm boşluk kalıyor. kapağın kendiliğinden kapanması için bir mekanizma veya ayar yok. ne yapılabilir sizce? lastik gibi bir şey bağlayayım dedim ama onu da tutturacak bir yer yok.
 
ön ayaklarini cevirerek yukseltmeyi deneyin. bizim kullanma kılavuzunda dediginiz gibi hafif ittirince kapanacak sekilde egimli yapin yaziyordu.


  • ainothia  (06.12.16 00:18:05 ~ 00:19:19) 
mıknatıslar bozulmuş olabilir. kapağın lastik kısmına çelik bıçak değdirip kontrol edin. zayıf gibiyse değiştirilecek.


  • illegalstar  (06.12.16 02:14:10) 
gecenlerde annem buzdolabin lastigini degistirsek mi diye sormustu. o zaman arastirma firsatim oldu, kapaktaki lastige sicak su dokerek lastigin genlesmesini saglaniyor eger cozum olmaz ise degisim yapiliyor

internette uygulamalari mevcut arastir gorursun
  • kaiserr76  (06.12.16 08:43:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.