İtalya için tavsiyesi olanlar

Arkadaşlar 1 haftalıgına italyaya gidiyorum haftaya aklımda roma napoli pompei sorrento amalfi sahillerini görmek gibi şeyler var. Roma da 3 gün,sonrasında napoliye gideyi orda bir gün sonra allah kerim diyorum. bu konuda önerisi olan beri gelsin. Ayrıca 2 sorum var

1. benim 2006 yılında aldıgım ehliyetle orda araba kiralayabilir miyim?

2. İtalyada interneti nasıl çözelim. Hat turk telekom.

araba kiralayabilirsin. (kredi kartının limiti çok olsun, kiraladığının 3-4 katı fiyatı bloke ediyorlar)
romaya 3 gün yetmeyebilir. yetmez hatta. ben ki müze vs gezmeyi sevmeyen insanım, minimum düzeyde tarihi yer gezip çıkalım dedik, 4 gün kaldık romada.
internet sürekli gerekmiyorsa çoğu cafede var wireless. kaldığın yerde de vardır. yani biz interrailde böyle çözdük internet işini. onun dışında bazı operatörlerin "günlük x lira öde, hattını yurtdışında da aynı türkiyede kullandığın gibi kullanmaya devam et" kampanyası var ona da bakabilirsin. ne uzun kampanya adı oldu yalnız.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (05.12.16 17:51:20 ~ 17:53:56)
araba kiralarsın sorun olmaz sallamıyorlar(dı)
ilk defa italyaya gidiyorsan ve de özel bir sebebin yoksa arkadaş vb. ben şahsen güney italya yerine cinque terre tercih ederdim ayrıca firenze aktarmalı. italyanca bilmiyorsanız hele.. firenze romadan güzel bir şehir bence. romadan hatta firenzeye tren de var ucuz regionale. aracı firenzeden kiralarsınız.

güney italyaya yazın gidin.
  • kveldulv  (05.12.16 18:01:03 ~ 18:01:35)
Teşekkürler, turktelekom daki tarife italyada geçmiyor.

Kveldulv bu tavsiye rotayı değiştirecek belki, internet konusunda bir tavsiye var mı
  • gobraa  (05.12.16 18:34:50)
1. kiralayabilirsin, k.karti limiti onemli, kiralayacagin araca gore bloke degisiyor ama siradan bir arac icin 700 euro civari.

2. en net internet cozumu hat satin almak. wind kullaniyorum ben 10 euro aylik ucret ile 3gb internet dahil konusma sms vs vs. tavsiye ederim.
  • matematik koyu  (05.12.16 18:38:20)