[]

sıradan bir web sitesi

oluşturmam lazım, evet hala yapamadım.

alan adını alacağım, aynı zamanda hosting ve mail alanı sağlayacak ve çok tecrübem olmasa da tasarımı yapıp yayına alacağım, bir sayfalık gayet statik bir web sitesine ihtiyacım var.

online bir şekilde en kolay nasıl hallederim, var mı tüm bunları sağlayan bir servis?

teşekkürler..

 
Sana hızlandırılmış web eğitimi :)

1- www.guzel.net.tr buradan bir paket seç kendine. (Güzel bir hsoting firmasıdır bende burayı kullanırım.)

2- Hosting admininden Wordpress kurulumu yap. (yaklaşık 30 sn sürüyor)

3- Wordpress ile nasıl site yapılır diye araştır ve hızlıca yapmaya başla.

Sonuç; en basit anlamda 2-3 saatte siten bitmiş olur. Hosting'in mail vs. gibi herşeyi hazır olduğu için onlarla hiç uğraşmazsın.
  • josefen  (05.12.16 09:55:13) 
Al buradan her şeyini kur geç. tr.wix.com

hosting, yazılım filan uğraşma.
  • teknikekip  (05.12.16 09:59:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.