İstanbul'da Download Yapabileceğim Yerler?

Yeni laptop aldım ve oyun testleri yapmak istiyorum bir an önce ama AKK dolmaması için oyun da indiremiyorum. Steam ve torrent kullandıran download hızı yüksek olan bu işi parayla falan yapan bir yerler var mı?

@ardacan bu çok profesyonel kaçıyor, fiyatlar da pahalıdır diye düşünüyorum ama sağ ol iletişime geçtim yanıt bekliyorum bunlarla.

Daha uygun fiyatlı bildiğiniz yerler var mı?
  • hehe  (04.12.16 21:46:32)
@ardacan 40 lira uygunmuş, tek günlük kullanımları var mı peki? Kaç saatlik bu 40 lira? Ortalama kaç mbps hız? kullanan biri olarak en iyi bilgiyi sizden alabilirim sanırım.

  • hehe  (04.12.16 21:59:12)
saat başı ücretlendirir workinton. ayrıca hala varsa eğer cepteteb kampanyasından yararlanabilirsiniz. (ayda bir gün bedava)

  • feel the blanks  (04.12.16 22:20:15)
Evet o kampanyayı gördüm yarın arayıp teyit ettirip salı günü gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olacak.

  • hehe  (04.12.16 23:32:28)