Hayir cevabi alinca ne yapmak gerekiyor

Konustugum bi kiz var internetten. Tanidik biri ama oyle okulda cok karşılaşamıyoruz. O yuzden internetten konusuyoruz. Ben buna aksam disari cikalim dedim. Hayir cevabi aldim. Bundan sonraki tutumum ne olmali? Israr etmeli miyim? Duymamazliktan gelip tekrar mi davet etmeliyim sonraki gunlerde? Ne yapayim?

Ekleme: Direk hayir demedi. Arkadaşımlayım dedi. Bir arkadasiyla ders calisiyor da. Ben de bu hayir demek mi oluyor dedim. Hayir demek oluyor diye cevapladi.
Bir de ben 3 4 gun once davet etmistim dışarı, o zaman da arkadaslariyla bulusacakti arkadaslara sozum var istersen sen de gel demisti ben yok demistim. Simdi de onu kastedip ben davet ettim sen gelmedin diyor. Hatta kızlara da sordum hayir demediler diyor. Ben onu ayip olmasin diye sen de gel denir ya oyle algilamistim. Meger oyle değilmiş. Acaba tek bulusmaya mi karsi?

neden ve nasıl hayır dediğine bağlı.

  • cekilmis gayfe  (04.12.16 16:22:01)
bahanesiz direk hayır mı dedi ?

  • klar  (04.12.16 16:26:30)
Direk hayir demedi. Arkadaşımlayım dedi. Bir arkadasiyla ders calisiyor da. Ben de bu hayir demek mi oluyor dedim. Hayir demek oluyor diye cevapladi.

  • gonul_isleri  (04.12.16 16:29:44)
"Ben de bu hayir demek mi oluyor dedim. Hayir demek oluyor diye cevapladi."
burada kendini gömmüşsün.

zaten kıza mesaj atma işini kopmle hayatından çıkar.

blogs.rupturedmonkey.com
  • güneyli çocuk  (04.12.16 16:34:30)
bahanesi varmış işte kızın ders çalışıyormuş. benim görüşüm; konuşmaya devam et. bi süre sonra tekrar sorarsın. o zaman da hayır derse ilişki samimiyetini düşürürsün yavaşça. ısrar etmek istiyorsan da bir "belki" kovala. "belki" varsa ısrar bekliyodur. sonrası da senin ısrar edip etmemene kalmış.

  • karabiber ve ejderha  (04.12.16 16:34:37)
hayırın üzerine biraz daha konuşun 1 2 gün yani. sonra facebookta sohbet kısmından cıkar onu. whatsappta da arşivle görme hiç biyerde ki sen yazmayasın. onun yazmasını bekle. hatta bekleme işine gücüne bak, başka kızları dışarı cağır, ya da içeri çağır. ama üzersen allah belanı.. bu da aklında bulunsun.

  • klar  (04.12.16 16:42:54)
bu hayır demek mi oluyor demeyeymişin iyiymiş. haydi kolay gelsin başka zaman görüşürüz diyecektin. neyse şimdi konuşmaya devam et, yine buluşma muhabbeti olursa teklifini sun, yine halamın götü şişti gelemem derse, sal gitsin.

  • cekilmis gayfe  (04.12.16 16:44:25)
zorlamışsın kız da uyuz olmuş gibi. başka kızlara yelken aç.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.12.16 16:47:01)
Inteenetten göeüşmek nedir:))
Sen başka kızlara yelken aç, ısrar falan etme..kız konuşmak isrerse konuşur zaten.d

  • pis isler muduru  (04.12.16 17:10:41)
Reddetmemiş ki sadece işi varmıs kızın, ki daha önce seni cagırmıs. O yüzden başka bir zaman için yeniden sor , kaybetcek bişi yok.Hiçbir şey olmamıs gibi davran zaten bir şey olmamıs. Ayrıca aynı gün sorarsan plan yapmıs olabilir bir gün önceden sor.

  • lunedi  (04.12.16 19:56:13)
o kızın sende gönlü olsa bir yolunu bulur sana tekrar teklif ettirir merak etme. şimdilik (en az 1-2 hafta) herhangi başka bir teklifte bulunma. sadece sohbet gündelik konuşma şansın olursa bunu sürdür. 2 hafta sonraki duruma-samimiyete bakarak tekrar teklif durumuna karar verirsin.

  • orpheus  (05.12.16 05:20:22)