acil cam ustası aranıyor - istanbul avrupa yakası

hatta direkt karaköy'de olsa süper olur, çünkü maslak'tan gideceğim. deney yaparken altı kesik cam beherimi kırdım, yani cam boru olur, altı kesik cam beher olur, öyle birşey lazım. özel bir sistemin içine gireceği için belli bir çapta yaptırmam gerekiyor, bu altı kesik beherin kalan parçaları duruyor, ama deney çok hassas, parçaları yapıştırıp tekrar kullanamıyorum hem yapıştırıcı malzeme numuneye girer diye -numune sıvı halde- hem de yüksek sıcaklıkta çalışıyorum, yapıştırıcı ayrılırsa beher sistem içinde tekrar ayrılabilir. fotoğraf koyamıyorum ne yazık ki, ama cam beher işte, altı kesilecek ya da istediğim çapta cam boru varsa ondan bir parça da alabilirim. bildiğiniz cam ustası var mı karaköy'de ve pazar günü de açık olsun hatta -bildiğim kadarıyla genelde pazarları açık olmuyorlar ama- panikledim biraz uzun yazdım kusura bakmayın, hoca gebertecek beni muhtemelen de :(

Sorunuza tam olarak cevap vermis olamayacagim ama eger bulamazsaniz istanbuldaki diger üniversitelerde olan arkadaşlarıniza bi sorun, mesela bizim üniversitede bolumumuzun alt katinda camci amcamiz vardi, bu tip rodajli malzemelerimiz kırıldığında orada yaptırıyorduk, belki istanbulda da vardir, simdiden kolay gelsin,

  • a perfect lie  (04.12.16 12:01:13)
@a perfect lie: ya okulun içinde de hatta önceki okulumda da var ama sorun pazar günü olmasıydı :D neyse hallettik teşekkürler.

  • pasp  (06.12.16 11:15:14)