starboy şarkısı?

hellolar
sözlükten baktım, herkes çok beğenmiş. geçende de burada bir duyuru vardı "sizce 2016nın en iyi şarkısı" diye. orada da çoğu insan "starboy" demiş.
bu şarkı gerçekten güzel mi sizce?

aynı duyurudan gördüm dinledim, hiçbir olayı yok.

  • bass solo take one  (03.12.16 00:27:30)
Weekendin daha cok sevdigim bi iki sarkisi olmakla beraber en iyi sarkilarindan biri bence. Ki o duyuruda da demistim yine diyeyim weeknd populer muzikte 2010lu yılların en iyi şarkıcısı bence ki aklima rakip de gelmiyor bu alanda. Drake apacisi mesela abilik tasliyor weeknde ama bence cok daha iyi drake'den

  • nundu  (03.12.16 00:34:42)
ayni duyuruda ben de gordum, bir suru kisi soylemis ben de dinledim ama begenmedim

  • exlibris  (03.12.16 00:53:55)
Şu an 2 saattir loop'ta çalarken bu soruyu gördüm. Sen düşün.

  • noluyo yaa  (03.12.16 00:55:21)
the weeknd takipçisi değilim bu şarkısı cidden güzel şarkılar arasında.
özellikle de "look what you've done!" kısmı kulak orgazmı yaşatıyor bana.
o kısmı kesip normal şarkı uzunluğuna getirip sıkılmadan dinleyebilirim.
  • m e b  (03.12.16 01:01:42)
guzel bence hatta son zamanlardaki sarkilara kiyasla asssiri iyi. kulvarlara girmeyecegim populer olanlar arasinda iste.

  • tiredpanda  (03.12.16 01:29:19)
güzel bence açar dinlerim özellikle arada.

  • gozu acik sevisen yahudi  (03.12.16 01:44:30)
ben de iki gün sürekli dinledim. Çok seksi bi ritmi var bence

  • neynep  (03.12.16 01:58:01)
sozlukte ve duyuruda o gorduklerini yazanlardan biriyim. begendim ben. album ciktigindan beri 10 sarki dinlediysem 5i the weeknd'dir.

  • fakyoras  (03.12.16 09:36:21)
Şarkıdan çok klibiyle ilgilendim. Weeknd'in kendine has bir uslübu ve hikayesi var klipleri film niteliğinde bir bütünlük taşıyor. Bir önceki hiti 'I can't feel my face' parçası onun için dönüm noktasıydı klipte de belirttiği gibi şeytan onu gördü ve anlaşma sağlandı. bknz: ghost rider. Bu temiz çocuk şöhrete kavuştu fakat yanlız kaldı ve eski ruhunu kaybetti. Starboy'da eski benliğini öldürüp ona dikte edilen yeni hayatı görüyoruz. Fakat bundan o kadar mutsuz ki, 'look what you've done' diyor. Adeta şeytana sesleniyor. Tabi bunu yok etmek için kutsallığı, devasal haçı kullanıyor. Şeytan eliyle gelen bütün ödülleri kırıp dökse de çıktığı bu yolda yapayanlız ilerlemeye mahkum. Açıkcası çok hoşuma gitti.

  • Hendrix'e tapan adam  (03.12.16 10:02:22)
şarkıyla ilgili sevmediğim tek şey şarkıyı söyleyen adamın(abel'mış adı) bizdeki yusuf güney misali sesini eğip bükerek söylemesi. yoksa sound çok iyi, altyapı çok iyi, daft punk işi zaten. yakında kesin adamdan daha iyi seslendirilmiş bir cover'ını yaparlar, o zaman daha net anlaşılır.

  • baba jo  (03.12.16 10:15:46 ~ 10:16:18)
şahsi kanaatim bariz boş bir şarkı

  • basond  (03.12.16 10:28:41)
Hiçbir özelliği yok çok sıradan bir şarkı. Hadi sıradan olsun ama güzel de değil.

  • fuzzy olmak istemistim  (03.12.16 11:37:27)
valla bence de sıradan

  • eurhka  (03.12.16 16:42:08)