2016 nasıl geçti?

Valla başından sonuna kadar b.ktandı, ha maddi manevi bir kayıp yoktu çok şükür ama yine de fazlasıyla stresli ve kötüydü.
Sizin?

Ağustosa kadar okul bitsin stresiyle geçti. Okul biterken son kısımlar, geçtiğim sınavın açıklandığı yerler falan iyiydi.
Diplomayı aldım ve bok çukurunda buldum kendimi. Her şey kötüye gidiyor şuan. 2017'de en azından okul bitsin derdim olmayacak ama pek güzel giremicem yeni yıla malesef, enkaz halinde giriyorum.

  • megalomaniac  (02.12.16 23:19:17)
Senenin ilk aylarında kötü giden ilişkimde Nisan sonu gibi bi ayrılık yaşadım, devamındaki 3-4 ayımı b*k etti. Tatiller dahi keyfimi yerine getiremedi. Sene başında okul işleri yoğun ama iyiydi, şu aralar hevesim azalmış durumda, bu da kötüye işaret. Geçen hafta iş yerinde 4 yıllık oda arkadaşım bana nefret kustu, son iki hafta kabus gibi geçti. Bunlar dışında önemli bi sağlık problemi falan olmadı çok şükür. Genel olarak fiziksel ve ruhsal bakımlardan yorucu bi seneydi ama. Para ve seyahat işleri fena değildi. Bi hobi buldum sayılır. İşte eyle..

  • manuel mandalina  (02.12.16 23:33:24)
çok büyük olmasa da birçok 'ilk'i yaşadım. hayata karşı tecrübe kazandığımı düşünüyorum.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (02.12.16 23:43:56)
Ya yil sonunda bakinca hicbi yili kotu anamiyorum ben. Bu yil kendi adima cok guzel seyler yaşadım mesela bunlari cok net hatirliyorum mesela ilk kez yurtdisina ciktim gibi, kotu yasadigim şeyler de vardir kesin ama su an aklima gelmiyolar acikcasi. Yani guzeldi ya bence..

  • nundu  (02.12.16 23:45:40)
of çok kötüydü ya. kötünün de kötüsü. saaaaaçmasapan. hatta 31 aralığı hatırlıyorum. kombi bozulmuştu ilk. yani daha başından belliydi. güzel şeyler de oldu ama güzel şeyleri düşünürken içinde gerçekleşen kötü şeyleri hatırlamam daha olası. bence unutalım.

  • tiredpanda  (02.12.16 23:56:09)
2015 kadar kötü değil benim için ama en kötü birkaç yıldan biri diyebilirim.

  • himmet dayi  (02.12.16 23:58:29)
Şuana kadar geçirdiğim en kötü seneydi açık ara.

  • bushido77  (03.12.16 00:01:58)
Önceki yıllar için iyi kötü bir şekilde geçti diyebilirim, yıl ile bağdaştırdığım kötü bir olay yok. 2016 yılını kötü ve verimsiz bir yıl olarak hatırlayacağım.

  • pike  (03.12.16 00:27:30)
Dolu dolu geçti ama iyi anlamda değil. Bence kötü.

  • tuzumkuru  (03.12.16 01:49:53)
Çok şey öğrendim, ders aldım ama genel olarak bokum gibiydi.

  • kaportaci mahmut  (03.12.16 02:22:33)
doğum günümden sonrası hatırlamaktan ürkeceğim anılarla dolu

  • isimsiz uye  (03.12.16 02:39:28)
@bushido+1

Şu an bir fırsat verseler 2016 hiç yaşanmamış olacak direkt 2015'den 2017'ye geçiş olacak diye, cümlenin bitmesini beklemeden kabul ederim.
  • Apocalypse  (03.12.16 06:01:28)
hayatımın en kötü yılıydı.

  • theseachange  (03.12.16 10:46:34)
rüzgar gibi geçti, ne oldu ne bitti anlayamadım. böyle devam ederse yaşlanacağım...

  • baba jo  (03.12.16 10:48:23)
iyi başladı, çok iyi gitti, sonlara geldikçe bombok bir hal aldı.

  • solskjaer  (03.12.16 16:09:40)
2015 kadar iyi değildi. ama gayet mutluydum genel olarak.

  • sen git ben geliyorum  (03.12.16 16:12:20)
Çok güzel günler de yaşadım fakat üç çocuğumdan ve hayatımın kadınından ayrı düştüm. Maddi anlamda büyük bir meblağın altında kaldım. Bundan başka anne ve babayla ilgili sonu gelmez problemler yaşadım. Kısacası hayatımın en kötü yılıydı.
Yine de bir belkinin hayaletini beklemek bile yaşamak için bir neden.

  • gkct  (03.12.16 16:23:33 ~ 16:24:27)