evde spor ama nasil?

selamlar. ben iki cocuklu bi gadın olarak evde nasi spor yapilir bilmiyom, videolara filan da bakiyorum fakat sizin de tavsiye edeceginiz linktir ne bileyim vvideolar var midir? sevgiler..

yani durduk yere mekik ceksem ise yarar mi? illa ısınma mi lazim?

ben nike training clup uygulamasını kullanıyorum çok memnunum.

  • kuzey li  (02.12.16 20:59:58)
Lesline Sansone evde yürüyüs senin ilacın. 3 mile ile basla derim.

  • basubadelmevt  (02.12.16 21:06:22)
Runtastic uygulamalarına bak telefon için. Sana günlük planlı çalışma programı veriyo. Yapacağın hareketleri de videolu olarak gösteriyo.

  • loae haled  (02.12.16 21:22:01)
çocukları yıka al sana spor

  • sameidiot  (02.12.16 21:27:42)
  • knight of cydonia  (02.12.16 21:44:58)
10*3 Jumping Jacks
Plank 30 s.
10*3 Burpee
Plank 30 s.
10*3 High Knees
Plank 30 s.
10*3 Mountain Climbers
Plank 30 s.
  • angelus  (02.12.16 21:47:49)
www.youtube.com
blogilates ten eritmek istediğin yerlere çalışabilirsin. zaten tüm vücuda kilo verdiriyor aslında. yediklerine dikkat edip her gün pilates yapmanı tavsiye ederim. kardiyo yapıcam dersen evde zor ya yerinde koşmak, zıplamak gerekiyor.

durduk yere ben mekik çekiyorum aslında ısınmak lazım ama hergün yaptığım için ısınmıyorum ya. alışırsan ısınmadan yaparsın bence. uzman değilim.
  • sanguine mcqaer  (02.12.16 22:17:22)
30 day squat uygulaması var günlük yapman gereken squat sayısını yazmış, yaptıkça tik atıyorsun.
Bacakları sıkılaştırıyor ama dediği gibi ve gün atlamadan yapmanız lazım.
Az gelirse beraberinde 30day butt uygulamasını da yapın, harika olur.
Tabi bu dediklerim belden aşağısı için.
  • megalomaniac  (02.12.16 22:33:02)
nike+ training club
itunes.apple.com
play.google.com
  • aiglos  (02.12.16 23:03:54)