Tik atmamak moda oldu sanırım

Kimse atmıyor şeyini. Atmazsanız okuduğunuzu yararlandığınızı nereden bilelim. Bi üst modeli de 5 dk sonra duyuruyu silen tipler. Ansiklopedi giriyorsun ama gönderemiyorsun, paşam silmiş duyuruyu. Sizin gibi tipler uüzünden duyuru öldü.

ne düşünüyorsunuz bu konuda?

ben atıyorum :/

  • elorelia  (02.12.16 12:05:18)
  • m e b  (02.12.16 12:08:20)
Tik atmayan insana cevap yazmayın ben şahsen genelde yazmam.

  • gozu acik sevisen yahudi  (02.12.16 12:09:13)
@elocuğum sözüm sana değil. insert yavşak smile here

  • glamdr1ng  (02.12.16 12:10:29)
Cevabı beğenmesem bile tik atıyorum. Emek vermiş yazmış.

  • old possum  (02.12.16 12:27:08)
ben de sinir oluyorum öyle tiplere

  • limoncello  (02.12.16 12:31:00)
Tik atmamak siklememek gibi geliyor, ben de aynı şekilde karşılık veriyorum. Özellikle tik atmadığını fark ettiğim kişilere artık cevap vermiyorum.

  • chicha  (02.12.16 12:52:36)
Hep vardı da şöyle bir huy var insanlarda anladığım kadarıyla. Soru sorulmuş altında bir cevap ve cevap tikli olunca o sorunun çözüldüğünü düşünüp cevap yazma zahmetine girmiyorlar. Ben şahsen biraz bekleyip birden fazla cevap alıp sorunum çözüldüğünde tikliyorum.

Onun dışında haklısın tabi.
  • bass solo take one  (02.12.16 13:01:31 ~ 13:02:05)
ben yazdıktan sonra tiklememişse cevabımı siliyorum :) benim protesto yöntemim de bu.

  • cekilmis gayfe  (02.12.16 13:53:14)
zoruna gittiyse özel mesaj atarsın. Adam, seni tiklemek zorundamı aq

  • kozm  (02.12.16 14:03:51 ~ 14:04:15)
@kozm evet

  • glamdr1ng  (02.12.16 14:05:08)
cekilmis gayfe +1, madem cevap olmadığını düşünüyor ben de siliyorum. hele ki verdiğim cevabın doğru olduğuna eminsem ve buna rağmen tiklememişse onu doğru cevaptan vermiş olmanın verdiği hazdan ayrıca zevk alıyorum alskjdas.

  • baba jo  (02.12.16 14:06:17 ~ 14:06:46)
test ettim, muhalif bir cevap verip ne yapacağına baktım,sözünün eriymişsin vesselam :D adamsın, eyvallah.

abi şöyle birşeyde var; yazılımcılar stackoverflow'u bilir, biri takıldığı, yapamadığı yeri sorar, daha sonra aynı sorunla karşılaşan biri gelir ve cevaplara bakar.. Gelen ziyaretçi tüm cevapları okuyacağına tikli cevapları okur.

Buradaki mantık ta aynı olabilir. Sana en yakın gelen cevabı ya da bilimsel bi soruysa doğru olanı tikleyebilirsin. bence tabi.
  • kozm  (02.12.16 14:08:00 ~ 14:08:39)
@kozm adam hiçbirini tiklemiyor ki :D okudum cevabın doğru da demiyor. Havaya konuşur gibi hissettiriyor

  • glamdr1ng  (02.12.16 14:11:13)
yürü be +1

burda da karma olsa keşke. nickin yanında tick vermeyen yavşak falan yazsa.
  • safepassage  (02.12.16 14:28:14)
Tik denen bir şeyin olması da.Tik atılmış mı atılmamış mı kafaya takmak da normal değil bence

  • turkuaz  (02.12.16 14:37:19)
soruma asla cevap olmasa bile tik atıyorum ben.
gerçi o da doğru değil ama kıyamıyorum lan :(

  • naberabi  (02.12.16 14:40:28)
@bass solo +1
@çekilmiş +1

  • manuel mandalina  (02.12.16 15:12:59)
Ben herkesi tikliyorum.

  • Lim5  (02.12.16 15:43:38)
tik olmasi faydali bir sey bence, ozellikle sarki/film vs. aradiginizda, soruyu yazan gercekten bir cevap ariyorsa zaten yanlis olan filme/sarkiya tik atmiyor dolayisiyla halen aradigini anliyorsunuz. ayrica ornegin vize gibi konularda farkli farkli cevaplar oluyor, sonradan okuyan biri hangisinin dogru oldugunu gorebilir yani. amac insanlara yardimci olmaksa ve arama olduguna gore, baskalari da sonradan girip arayabilecekse tik faydali bir hale geliyor.

  • kassiopeia  (02.12.16 15:44:18)
Yazarın geçmişinde kimseye tik atmamak gibi bir huyu varsa yanıt yazmaktan vazgeçtiğim oluyor. Yanıtı beğenmez, tik atmaz o sorun değil ama kimseye atmamış, okuyo mu okumuyo mu belli değil.
Yazarın tik atma yüzdesi gibi bişey olmalı istatistiklerde.

  • mikro patlama  (02.12.16 16:04:33)