Pantolonlarda açılma/esneme sorunu??

Herkese merhaba

pantolonları ilk aldıgımda vücuduma tam oturuyor ama kısa bir süre sonra giydikçe açılıyor, esniyor ve ilk gün ki görünümü kaybediyor haliyle üzerimede yakışmıyor.

esnemeyen pantolon var mı? esnemesini nasıl önleriz? likralı veya likrasız olması önemli mi?

Aldığınız pantolonun malzemesine bağlı, likralı ise her türlü genişler. Gerçi yıkamaya da bağlı olabilir, bilemedim.

  • osmanyueksel  (01.12.16 13:51:43)
Evet likralı olanlar bir süre sonra esniyor. Bir de ütüleme çok etkiliyor. Galiba pantolonun özel bir yapısı varsa (örneğin body shaping jean gibi) likralı olmasına rağmen şekli bozulmuyor. Ben H&M'den esner diye zar zor giydiğim bir pantolon aldım şimdi ne yapsam diye düşünüyorum esnese diye :(

  • benimadımmayıs  (01.12.16 14:27:35)