Aşık oldugunuz kisi

Biriyle beraberse ve bu kisi hayat görüsü, tip vs olarak o kisiyle pek uyusmuyorsa, nasıl hissedersiniz? Zaten pekte uygun degil yakında biter, cok takmam mi dersiniz? Veya tam olarak uyumlu biri olsa daha cok mu yaralanırsınız? Tecrübelerinizi paylasırsanız sevinirim.

Sen daha önceden asık olmussun, o kisinin hayatına sonradan biri girmis.Godosluk mu sence? Olamaz mı yani?

  • basubadelmevt  (30.11.16 21:45:40)
Daha önceden aşık olduysan tamam kabulümdür:)

  • suicides underground  (30.11.16 21:53:44)
burada kadinlarla erkeklerin yorumlari eminim cok farkli olacaktir.

baskalarinin iliskileriyle ilgilenmiyorum.
  • e haliyle  (30.11.16 22:10:40)
başıma gelmişti benzer bi durum. adam kitap kurdu, ateist, entelektüel falan. bi dönem birbirimizden hoşlanmış, gelecek hayalleri kurmuştuk üstünkörü. sonra geçtik gittik. çok sonra bi baktım sevgili yapmış ve kız bambaşka kafalarda, dindar, kitapla kültürle alakası yok, bi de bambaşka bi siyasi görüşte. kendine bunu mu yakıştırdın diye mesaj atmıştım. hatta benden hoşlanan bundan nasıl hoşlanır çüş diye düşünmüştüm. sonuçta yazıklayıp, bi süre sonra biteceğine kesin gözüyle bakıyor, başkası adına utanıyorum yani. :D

  • jalapeno  (30.11.16 23:35:26)
eskiden çok umursardım, başkasıyla birlikteyse aklımdan çıkarırdım derhal, velhasıl namuslu zamanlarımdı. sonra çok şükür bu kalıplarımdan kurtuldum. eğer ilgime karşılık veriyorsa takmam biriyle birlikte olmasını, ayrılırlar bir aşamada ne olacak. ama peşinen söyleyeyim aynı şeyin benim de başıma gelebileceğinin bilincindeyim, geldi de. neticede serbest piyasa ekonomisi bu gönül işleri.

  • miss antartika  (01.12.16 19:33:10)