Yılbaşı programı izmir çıkışlı

30 aralık cuma gidiş 1 ocak pazar dönüş olmak suretiyle güzel ve keyifli bir yılbaşı planına ihtiyacımız var eşimle.
maksat yılbaşından öte yorucu bir yılın sonunda kaçamak yapmak.
çıkış izmir olduğu için avrupa vs çok büyük zaman kaybı.
kıbrıs düşündük ama ebru gündeş gülben ergen gala vs tipi insanlar değiliz.
yakın yunan adalarını düşündük ama oralarda nasıl olur güvenilir bir acente vs var mıdır bilemedik.
velhasıl farklı fikirlere açığız, maddi olarak bir kıstas yok denebilir.
dileğimiz cuma cumartesi gezip yılbaşında eğlenip pazar günü dinlenmek

şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

Egebirlik, Sunrise, Ertürk ve Turyol'un sayfalarına bakın, orada yılbaşı sakız adası alternatifleri vardır belki. Fakat vizeniz vardır değil mi, kapı vizesi şu an yoktur diye tahmin ediyorum, gerçi başvurmak için süreniz de var gibi yeterince, yılbaşında ama ada nasıl olur onu hayal edemedim. İzmir'den birçok direkt avrupa uçuşu da var bu arada, biliyorsunuzdur muhtemelen ama...

  • bi mekan  (30.11.16 13:47:52)
sorunuzun dışında olacak ama belgrad a gitseniz? ben hep istemişimdir, henüz kısmet olmadı yılbaşında oraya gitmek.
vizeye de gerek yok
ülke de ucuz
pegasus da uçuyor oraya izmirden.
  • interview with the vampire  (30.11.16 13:49:47 ~ 13:50:51)
Sakız çok sakin olur muhtemelen. Midilli'yi önerebilirim.

www.meisturizm.com.tr
  • teknikekip  (30.11.16 14:38:08)
Belgrad'ı düşünürseniz soğuğu da dikkate alın:

"Akşam planımız yeni yılı Sırplarla birlikte sokaklarda karşılamak. Lan nereye karşılıyorsun hava -18 derece!"

hayatimfutbol.com
  • faithless  (30.11.16 14:49:39)