[]

Rüzgarda Ters Dönmeyen Şemsiye

Merhaba,

Çok pahalı olmayan, rüzgara dayanıklı ve mümkünse cep şemsiyesi, nereden bulabilirim?

O kadar küçük olmasa da sırt çantasına girecek büyüklükte olsa en fazla ne kadar da güzel olur, baston şemsiyelerle dolaşmaktan nefret ediyorum.

 
bulabilirseniz celal birsen derim.

ist. sirkeci gümrükte olabilir.
  • qobel  (30.11.16 13:47:54) 
Snotline

Bütün şemsiyeler rüzgarda ters döner önemli olan kırılmaması
  • loser blueser  (30.11.16 15:03:51) 
celal birsen eskisi gibi kaliteli değil.
tchibo'nu şemsiyeleri iyidir. çok pahalı da değil.

ayrıca loser'ın dediği gibi her şemsiye ters döner.
  • teritori  (30.11.16 16:10:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.